Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfázás vagy mi ez?

Felfázás vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Ma reggel elegge begörcsölt az alhasam, de nem olyan szokásos menstruációs görcs, kb 15 percig erős fájó görcsölést éreztem, csak úgy a semmiből. Lefeküdtem majd egy idő után elmúlt. Most alapból nem érzek fájdalmat, talan picit sajogó érzes. Viszont mozgáskor, leginkább sétáláskor szúr-fáj az egész alhasam. A simán nyomkodásra leginkább középen fáj. Nem voltam még felfázva, nem tudom milyen ez pontosan. A vizelet ürítésnél nem csíp, mikor ha jól tudom ez az egyik alap jele. Lehet felfázás csípő fájó érzés nélkül is? Mint mondtam leginkább középen fáj ahol ha jól tudom a húgyhólyag található, esetleg az gyulladt be?

Nemi életet nem élek.

16L



2021. márc. 26. 12:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah a szokásosnál többször mentem Wcre mint szoktam ahhoz képest hogy csak egy pohár vizet ittam összesen.
2021. márc. 26. 12:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyik dolog az ,hogy igyál többet

Nem azert mert összefügg,hanem mert az nagyon kevés.

Ha vizeletvisszatartásnál , telt hólyaggal nem fáj, nem hiszem hogy hólyaggyulladás.

Ha nem múlik, egy nőgyógyászati vizsgálatot megérne a dolog.


A folyadék bevitelt növeld meg óra/pohárra, minimum!

2021. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A jársnál való fajdalom már elmúlt, viszont nyomásra érzékeny ugyan úgy. Igazából ez az érzékenység ahhoz hasonlít mikor már pisini kell de tartogatom fájdalom, de közben meg nem érzem azt hogy pisilnem kéne. Amikor viszont már érzem, hogy menni kéne és picit tartogatom kezd felerősödni a fájdalom magától.

Nagyon félek nőgyógyászhoz menni sose voltam még.

remélem valamennyire érthető a megmagyarázás.

2021. márc. 26. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!