Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől kell folyton pisilnem?

Mitől kell folyton pisilnem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már 10 napja ez van, folyamatosan kell mennem pisilni, de csak pár csepp jön vagy egy kicsitt több. De amikor végzek azután még ugyanúgy azt érzem, hogy kell mennem, de mégse jön semmi. Nagyon kellemetlen, főleg ha nem is otthon vagyok hanem olyan helyt ahol nem nagyon van WC. Ez felfázás vagy valamilyen fertőzés lehet? Semmi viszketés vagy fájás nincs, csak simán maga a pisilés rész. Esetleg ezzel menjek dokihoz? Vagy mit tegyek? Mivel tudom enyhíteni?

17 éves fiú vagyok, soha nem volt még velem ilyen, legalábbis nem emlékszek rá.



2021. márc. 1. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem felfázás
2021. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 alletta ***** válasza:
67%
felfázás is lehet. ha már 10 napja vannak ilyen tüneteid, ideje lenne elmenned urológushoz.
2021. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1. Felfáztál (fordítás -> elkaptál valami bacit)

2. Prosztataprobléma

2021. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor azt hiszem, hogy dokihoz kell mennem
2021. márc. 1. 16:02
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Nekem is volt pont ugyan ez. Valami nyavaja. Majd elmúlik ne aggódj.
2021. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy felfázás. A fertőzéseket tévesen felfázásként emlegetik a köznyelvben, aminek semmi köze a hideghez, csak valamilyen fertőzéshez.

Szóval. Összeszedtél valamilyen fertőzést, ami sajnos majdnem mindenkivel megesik élete során. Menj el orvoshoz.

2021. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mar 10 napja szenvedsz, szerinted nem kene elmenni orvoshoz? :)

Par nap alatt rendbejonnel, nem kell felni. Altalaban egy kis antibiotikum megoldja, csak kellene egy vizelettenyesztes, hogy tudjak, pontosan milyen baci van a hatterben. Hivd fel a haziorvosod, szerintem az a legbiztosabb, nem biztos, hogy feltetlenul urologiara kell menned, o is tud segiteni.

2021. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
4 ik válaszoló neked mennyi ideig tartott?
2021. márc. 1. 16:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Még a háziorvost is elég felhívnod ezzel kapcsolatba és el se kell menned. Antibiotikumot felír e-receptre, amit kiváltassz és rendbe jössz. Ha meg nem jössz rendbe akkor más a probléma... akkor szervi eredetű lesz.
2021. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek
2021. márc. 1. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!