Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki nem oltatja be magát,...

Aki nem oltatja be magát, mire számít?

Figyelt kérdés

Szerintetek aki nem oltatja be magát fogják rá kényszeríteni?

Lesz negatív diszkrimináció az oltatlanokkal szemben?


2021. márc. 26. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

nem kényszerítenek senkit

valószínű lesz, nem véletlen az oltási igazolvány

2021. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
nem lesz kötelező, csak nem mehetsz oltás/igazolvány nélkül sehová
2021. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Egy darabig biztosan lesz, aztán szépen elfelejtik az egészet. 2-3 év múlva már szó sem fog esni a koronavírusról.
2021. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Arra számítok, hogy Orbán betartja az ígéretét, és a 2.5 millió átoltottság után (részlet kérdés, hogy elvileg 1 adag nem nyújt teljes körű védelmet, legalább 2 kell..) szépen lassan elkezdik feloldani a korlátozásokat.
2021. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nem állok egyik oldalra sem, nem tudom, hogy mi lesz ebből, mi a konkrét terv, csak érdekességnek mutatom ezt a cikket. Aki elhiszi az elhiszi, aki nem az nem.

2021. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Argloss ***** válasza:
83%

Arra amire eddig is. Ha elkapom, akkor vagy túlélem, vagy nem. Többen is voltak már betegek körülöttem, szóval esélyes, hogy én tünetmentes voltam. A gyorstesztjeim mondjuk negatívak voltak, szóval fene tudja.

Az eddigi infók alapján oltás mellett is lehet elkapni, fertőzni, szóval nem feltétlenül érzem magam túl motiváltnak.


A 2,5 milliós dologban azt tartom érdekesnek, hogy első körben főleg azokat oltjuk akik amúgy se nagyon mászkálnak, aztán lazítunk? Okos-okos.

2021. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy fél év múlva ez már nem lesz téma.
2021. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!