Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez corona gyanús...

Szerintetek ez corona gyanús tünetek?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a mellkasom.Érzek minden egyes nyelést és fájdalommal jár a büfögés de nem is tudok mert csak egy kis levegő szabadul fel.Kicsit nehézkes a levegő vételem de ezeken kívül azt hiszem más nincsen.Az orrom meg csak akkor folyik amikor kimegyek a levegőre de az mindig is ilyen volt szinte.

2021. márc. 27. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy rejtett refluxszos?
2021. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szokott előfordulni olyan hogy annyira felmegy a gyomorsavam hogy már szinte a torkomban érzem,de ez nap olyan érzés.De nem vagyok refluxos vagyis ilyen panasszal még nem fordultam orvoshoz.
2021. márc. 27. 17:59
 3/10 A kérdező kommentje:
De ez nagyon ritkán van hogy ez történik.
2021. márc. 27. 18:00
 4/10 A kérdező kommentje:
Most hogy így utána olvastam,lehetséges.Erre több a tünetem.De mindenféle képen felfogok keresni egy házi orvost.
2021. márc. 27. 18:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Viszont nincsen köhögésem.
2021. márc. 27. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem covid gyanús tünetek. 1#-nek igaza van, ez refluxra jellemző. Inkább keress fel egy háziorvost.
2021. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azthiszem megfáztam,szabad földön dolgozom tegnap pólóban leizzadva és utána még egy munkatársnál két hideg sör egy nagyon hideg műhelyben egy órán keresztül.Bocsánat hogy túlreagáltam véletlen,mert nem is attól félek hogy én elkapom hanem itthon a család...
2021. márc. 27. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell bocsánatot kérned. Normális, hogy ilyen helyzetben kicsit jobban aggódsz :)
2021. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Viszont ezt a reflux dolgot mindenféle képen megfogom érdeklődni ha kimegyek ebből a megfázásból.
2021. márc. 27. 18:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Reflux durva tuneteket tud okozni, én se gondoltam hogy nekem az van. Idegileg nagyon megterhelő időszakon voltam túl.. egyik legrosszabb élményem , mikor hajnalban középtájon erős mellkasi nyomásra ébredtem, halálfélelmem volt. 1 órán át nem tudtam aludni, fel kellett kelnem. Lassan hullámokban hagyott alább. Utána sose éreztem ilyet. Olvastam, hogy a reflux tud olyan erős tunetet produkálni ami akár összetévesztendő egy

infarktussal. De akkor még gyormorsavat nem éreztem a torkomban, ez már most van, meg a krákogás, torok köszörulés.

2021. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!