Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, gyanús tünetek,...

G.emma kérdése:

5 napja késik, gyanús tünetek, negatív teszt – lehetek-e mégis terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Amolyan terápiás jelleggel is fordulnék most hozzátok, mert picit kezdek megőrülni, azt hiszem. 29 éves vagyok, májusban kezdtünk bele a baba-projectbe, szeptemberben hagytam abba a hüvelygyűrű használatát 2 év után és azóta hormonmentes is vagyok. Nagyjából azonnal be is állt a ciklusom 33-36 napra, így az ovulációm a 20.nap körül lehet (a tojásfehérje jellegű nyák is jelzi akkor). Azóta minden egyes alkalommal, kb az ovuláció után először érzékennyé válik a mellbimbóm, majd szép lassan az egész mellem, egészen a „hozzá ne nyúlt, különben kiheréllek” fázisig, majd kicsit enyhül és megjön. Ebben a hónapban ez teljesen elmaradt, amit már furcsállottam, de azért messzemenő következtetéseket nem akartam levonni. Emellett jobboldalt kis szurkálásokat érzek a petefészek táján úgy 10 napja - nem fájdalmas, de határozottan érzem A 35.nap hajnalán beköszöntöttek a jól ismert, semmivel sem összetéveszthető görcsök, amelyek nekem mindig közvetlenül a menzesz előtt jelentkeznek (tehát maximum 2-3 óra). Mentem is a mosdóba – semmi. Így elgörcsölgettem vagy 3 napig, állandóan mosdóba jártam ellenőrizni, hogy na mi van mááár. Ma a 40.napon járok, már nem érzem a görcsöket, csak a kis szurkálásokat néha. Ellenben a mellfájdalom elkezdődött (nem olyan erős) – de valahogy más, mint szokott lenni. Inkább izomlázszerű, és ami furcsa, hogy mozdulatlan helyzetben is „érzem” őket, anélkül, hogy bárki/bármi hozzáérne – mintha kicsit zsibbadnának. Nagyobbak is, és nehéznek érzem őket. Ó, és nagyon sokszor megszédülök – tudjátok, amikor hirtelen felálltok valahonnan, csak ez velem lassan minden testhelyzet-változtatásnál megtörténik.

Mindezek után pedig ma reggel teszteltem egy negatívat – x-epil gyorstesztet használtam. És asszem itt elszakadt a cérna:D

Én tényleg nem akarok semmit beképzelni magamnak, nem is görcsölnék rá erre, hiszen csak most kezdtük az egészet, de most már szerintem érthető okokból is nehezemre esik másra gondolni, nem is tudtam aludni rendesen.

Járt már valaki hasonló cipőben? Lehetséges, hogy mégis baba van a dologban? Csak jól esett írni, róla, please don’t hate...:D


Előre is köszi minden választ, és bocs a kisregényért.



2018. júl. 18. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi nem terveztük, de 8 napja késik.


Nekem előtte 2 nappal fáj a fejem, aztán elkezd a derekam is fájni, görcsöl a hasam és aztán megjön.


Most nem fájt a fejem, viszont 4-5 napig fájt a derekam és a hasam. Aztán elmúlt.

3* teszteltem, az utolsó hétfőn volt...negatív. Szintén x-epil. Én most arra gondoltam, másij fajtát fogok csinálni, ha nem jön meg.

2018. júl. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ:) Érdekes, hogy mondod a fejfájást - ez nálam is mindig van, 1-2 nappal előtte, és most nálam is elmaradt.

Remélem, minden úgy alakul, ahogy szeretnéd!

2018. júl. 18. 09:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az X-epil nem a legjobb teszt, vegyetek a rossmannban facelle tesztet. :)
2018. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy ha megfogan, megmarad és nincs gond az első időkben, akkor neki meg kell születnie. Ha nincs nálunk helye, itt a Földön, akkor úgyis elmegy.


Drukkolok nektek. :)

2018. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekérdezek...de az jobb, mint az x-epil? Megbízható?
2018. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekelne: mi alapján gondolod, hogy megbízhatóbb a Facelle? Tapasztalat, vagy hallottál már rosszat X-epilről esetleg? Köszi!
2018. júl. 18. 09:49
 7/14 anonim ***** válasza:
A tesztek bármelyike a vizeletben lévő hcg szintet tudja kimutatni. A 400ftos- tól a 3000ft-os tesztig. Szerintem nincs olyan,hogy nem jó teszt. Ha negativ akkor vagy túl korán tesztelt valaki vagy nem terhes. Nekem ez a második terhességem mindkét esetben x-epillel teszteltem és teljesen rendben volt!
2018. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak: én is egyébként így gondolom, minden teszt ugyanúgy működik, ezért sem akartam magam nagyobb költségekbe verni, csak furcsállottam, hogy megbízhatatlannak tartják a tesztet. Azért köszi:)
2018. júl. 18. 10:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is olvastam rosszat az x-epilről (meg a predictor vagy mi a nevéről is :D ), de nekem is x-epil mutatta ki, hogy terhes voltam. Csak hajt a kíváncsiság...:D
2018. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Annyira aranyos a kis történeted, ahogy leírtad, eszembe jutottak nekem is a babatervezős idők, kellemes emlékek. :) Szurkolok neked, hogy összejöjjön a babó!

Amúgy 2 gyerkőcöm van, előtte 1-2 hónapokat ,,próbálkoztunk", amikor eszembe jutott, hogy veszek ovu tesztet, hogy biztosra menjünk. Én is figyeltem a nyákot, de az ovu teszt hamarabb mutatta a peteérést, a tojásfehérjés nyák egy nappal később volt nekem.

Ovuteszttel egyből sikerült a baba, másodiknál már biztosra mentünk, nem mintha nem élveztük volna a próbálkozást. :))

A terhességi tesztekkel kapcsolatban, az elsőnél sokfélét ellőttem, mert nem mertem elhinni, hogy tényleg sikerült és nekem amikor negatív lett, akkor nem voltam terhes, viszont amikor terhes voltam, akkor mindegyik pozitív lett, igaz halványka volt még az elején, de határozottan ott volt a 2. csík!

Mielőbbi babásodást kívánok! ;-)

2018. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!