Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valoszinuleg covidos vagyok!...

Valoszinuleg covidos vagyok! Mit tehetnek, hogy gyorsan es enyhen menjen at rajtam?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok, szedtem eddig is napi 1500-3000 mg C-vitamint, 4200 NE D-vitamint, szedek cinket, szelent, biotint a hajam miatt. Mezzel iszom a teaimat (jelenleg tozegafonyat-echinaceaval).

A napokban fognak tesztelni, de szuleimmel egyutt doltunk ki,igy eleg valoszinu a fertozes.

Az en tuneteim:

-faj a torkom, kohogok

-faj a fejem, covid elott is fajt

-raz a hideg, de eddig nem lazasodtam be, csak 36,9 volt a legnagyobb

-szagokat, izeket erzek, etvagyam meg van

-kicsit zug a fulem, mintha viz alatt lennek

-enyhen faj a mellkasom, de ez covid elott is fajt

-kicsit gyenge vagyok, de reszt tudok venni az online egyetemi orakon, aktivan


2021. márc. 29. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Írass fel favipiravirt.
2021. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Semmi, pihenj, egyél valamennyivel kevesebbet, fájdalom vagy láz esetén meg vegyél be valamit.
2021. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
a favipiravir nem cukorka, hogy szedegesse mindenki! komoly mellékhatásai vannak....
2021. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

Semmit nem tudsz tenni. Sok folyadék, vitaminok, pihenés.

És hafyod, hogy megküzdjön vele a szervezeted.

2021. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt a favipiravirt semmikeppen nem szednem be! Fogamzasgatlot sem szedek, a kozeljovoben babat szeretnenk, ugyhogy ezt biztos nem kezdenem el szedni :)
2021. márc. 29. 17:08
 6/18 A kérdező kommentje:
Es ne haragudjatok ram, nem en pontoztam le senkit! En csak orulok annak, ha nem "gyogyszereket" ajanlanak nekem
2021. márc. 29. 17:09
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Az előttem szólók már leírták :) pihenés, sok folyadék, C és D vitamin. Ha van étvágyad, akkor ne egyél kevesebbet. Nekem a háziorvos még Aspirin-t (fejfájás és/vagy láz esetén) és Milgamma-t javasolt. Jobbulást!
2021. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De jo hogy mondod a Milgammat! Aspirin nekem sajnos nem szokott hatni, legujabban meg az Algopyrin sem, csak a Quarelin.. De Milgammara nem is gondoltam, regen szedtem, ezt meg lehet beszerzem a tesztig :)
2021. márc. 29. 17:28
 9/18 A kérdező kommentje:
Ami viszont kicsit aggaszt, hogy nekem mindig alacsony a vernyomasom, de most 105-110 a pulzusom nyugalmi helyzetben.. Ez azt jelenti, hogy vedekezik a szervezetem?
2021. márc. 29. 18:05
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

7# vagyok.

Igen, nekem is ez van. A háziorvos mondta, hogy aggodalomra semmi ok, a brit variánst kicsit nehezebben győzi le a szervezet. Akár 3-4 hét is lehet mire normalizálódik a pulzus.

2021. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!