Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valoszinuleg covidos vagyok!...

Valoszinuleg covidos vagyok! Mit tehetnek, hogy gyorsan es enyhen menjen at rajtam?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok, szedtem eddig is napi 1500-3000 mg C-vitamint, 4200 NE D-vitamint, szedek cinket, szelent, biotint a hajam miatt. Mezzel iszom a teaimat (jelenleg tozegafonyat-echinaceaval).

A napokban fognak tesztelni, de szuleimmel egyutt doltunk ki,igy eleg valoszinu a fertozes.

Az en tuneteim:

-faj a torkom, kohogok

-faj a fejem, covid elott is fajt

-raz a hideg, de eddig nem lazasodtam be, csak 36,9 volt a legnagyobb

-szagokat, izeket erzek, etvagyam meg van

-kicsit zug a fulem, mintha viz alatt lennek

-enyhen faj a mellkasom, de ez covid elott is fajt

-kicsit gyenge vagyok, de reszt tudok venni az online egyetemi orakon, aktivan


2021. márc. 29. 16:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
De azt hozzáteszem, hogy jó ha a háziorvos tud erről, mert 100 felett azért már túl magas. Engem 3 naponta ellenőrzött.
2021. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szerencses vagy, bar ugye soha ne lenne erre az ellenorzesre szukseg :) most lett ennyi a pulzusom, de majd nezni fogom naponta. Ma 40 percig folyamatosan hívtuk telefonon, de majd felhivom es a mentosoket is megkerdezem
2021. márc. 29. 18:29
 13/18 anonim ***** válasza:
41%
Hát nem tudom, én is azt hittem h erős vagyok aztán mégse voltam az. Kórházba kerültem tüdőgyulladással, nagy szerencsém volt mert enyhe volt, így 2 nap után kiengedtek. Gyull.csökkentőt és Faripiravirt kaptam. Nekünk a házidokink senkinek se írta fel, több családtagom kórházba kötött ki. Én ha van mellkasi fájdalom nem szórakoznék mert pikk-pakk szétterjed. 30 vagyok semmilyen alapbetegségem sincs.
2021. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Faripiravir? Az olyan mint a favipiravir, csak popóba adják?
2021. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#13, augusztusban meg decemberben is 1-1 honapig fajt sokkal durvabban a mellkasom. A negativ tesztek utan csak annyit mondott a haziorvos, hogy fekudjek a hetvegen es el fog mulni (4 het fajdalom csak ugy el fog mulni 3 nap fekves utan)...
2021. márc. 29. 21:48
 16/18 anonim ***** válasza:
Veroxigenszint merot szereznek, minden haztartasban elkellene. Ha 95 % folott van, akkor otthon kiheverni es ennyi. Fajdalom es lazcsillapito, ha kell, mas nincs.
2021. márc. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
A torkom mar nem faj, a mellkasom sem. Neha kohogok, de elofordul, hogy sarga kopet is felszakad. Az esti 37,2 lement 36,5re es a delutan fognak tesztelni. Ha esetleg negatív, akkor ez tudogyulladas lenne?
2021. márc. 30. 12:33
 18/18 A kérdező kommentje:
A szuleimnek es nekem is pozitiv lett mar a gyorsteszt is, igy pcr tesztet mar nem is csinaltak nekunk. Adtak tajekoztatot a favipiravirrol is, de nem szeretnem beszedni ilyen fiatalon.
2021. márc. 30. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!