Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi fog most történni velük?

Mi fog most történni velük?

Figyelt kérdés
4 éves unokahúgomnál egy jobboldali halántéklebenyben elhelyezkedő rosszindulatú agydaganatot diagnosztizáltak (glioblasztóma),meg is műtötték,felnyitották a koponyáját,volt egy 8 órás műtéte.Mi fog most vele történni?Hogyan kezelik/milyen gyógyszerrel?Volt már valaki hasonló helyzetben?

#rák #beteg #kezelés #4 éves #glioblasztóma
2021. márc. 30. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Jobbulast! :( kemoterapiat kapni fog szerintem. Nekem az ismeroseim koreben nem volt ilyen beteg kisgyerek, de sok tortenetet olvastam instagramon es fb-on is, beszamolokat a szuloktol.
2021. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Ha sikerült teljesen eltávoltítani a daganatot műtéti úton akkor megfigyelés alatt fogják tartani, de valószínűleg kemoterápiát nem fog kapni ha nem találnak további rákos sejteket. Néhány vizsgálatra kell még számítani rendszeresen és ha nem újul ki akkor teljes életet élhet, mint minden ember. A szervezete még fiatal, gyorsan rendbejön.
2021. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek,esetleg valaki nem ismeri pontosan ennek a betegségnek a kezelési sémáját,hogy pontosan mikor,mi fog történni?
2021. márc. 31. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!