Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi annak a filmnek a címe,...

Mi annak a filmnek a címe, amibe főiskolások egy ilyen filozófikus csoportja olyan elméleteket gyártanak, hogy ha lenne egy apokalipszis vagy valami hasonló, mi történne velük, ki halna meg és hogyan tudnák újranépesíteni a földet, meg hasonló?

Figyelt kérdés

#film #elméletek gyártása
2017. jan. 12. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy olyan filmet tudok ahol 10 diák bezárkózik egy földalatti bunkerbe a tanárukkal egy kísérlet miatt 1 évre és próbálják szimulálni, hogy mit tennének világ vége esetén. (Tehát nincs valóban világvége, csak egy kísérletben ezt eljátsszák).


Elég kemény film, de ott nem csak "elméleteket gyártanak" és beszélgetnek, hanem ki is próbálják a dolgot. Elég kemény film. Néhány éve készült.

2017. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez az csak mi a címe :Dvd
2017. jan. 12. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Őt keresed:


[link]

2017. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2:

Ja én is mondtam volna a címet, csak azt hittem te egy totál más filmre gondolsz, mert nekem nem túl pontosan írtad le és nem is gondoltam volna, hogy erre gondolsz


Azt hittem csak egy hasonlót ajánlanék :D

2017. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam rendesen megfogalmazni, mert régen láttam és csak a közepétől, de köszönöm szépen :)
2017. jan. 14. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!