Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Feher pottyok a torokban, mik...

Feher pottyok a torokban, mik lehetnek? (Kep lent)

Figyelt kérdés

Ma delelott azt vettem eszre amikor ittam, hogy elegge faj amikor nyelek. Megneztem es ilyen feher apro kis pottyok jelentek meg a mandulam korul. Mar ha a nyelvemmel hozzaerek is faj, olyan fajdalomhoz hasonlitanam mint az afta. Szerintetek az lehet, de ilyen sok? Elegge meg vagyok ijedve es a problema az az, hogy csak kedden tudnek elmenni orvoshoz:/


Kep:

[link]


Leginkabb az a felso faj ami elegge megis van nagyobbodva.


Koszonom mindenkinek!



2021. ápr. 2. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szinte biztos, hogy mandulagyulladás. Amíg nem jutsz orvoshoz, vegyél strepstilst vagy valamilyen torokfertőtlenítőt, az valamennyire segít majd.
2021. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod, rendben holnap megprobalok beszerezni valahonnan de viszont a mandulaim egyaltalan nem fajnak es a masik oldal pedig rendben van. Vagy ez lehet az elojele? Koszi!
2021. ápr. 3. 00:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Mikor nekem volt (már többször is) mandulagyulladásom, nekem sem kimondottan a manduláim fájtak, hanem a torkom, ott, ahol a fehér kis pöttyök is vannak. Főleg a nyelés, illetve nézd meg, hogy a nyirokcsomóid nincsenek-e kicsit megduzzadva, nekem meg voltak. Illetve ha jól emlékszem, valami olyat is mondtak, hogy a víz nem olyan jó rá, próbálj meg több teát inni (de lehet, hogy ez most orbitális hülyeség volt, amit mondtam, nem tudom, ha igen, akkor bocsi,valamiért így emlékszem :D).

(#1 kommentelő vagyok)

2021. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

tuszos mandulagyulladas, ne varj sokat vele, mert antibiotikum nelkul eleg komoly kovetkezmenyei lehetnek (pl ramegy a szivedre vagy a tudodre a gyulladas)


addig is gargalizalj naponta tobbszor sos vizzel, es igyal almaecetet vizzel felhigitva, citrommal mezzel es fahejjal.

2021. ápr. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tüszős mandulagyulladás. Antibiotikum kell, ide a szopogatós torokferőtlenítő már kevés. Mond el a patikàban mi a bajod, talán javasolnak valami erősebb gargalizálót amíg eljutsz az orvosig.
2021. ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Sz.r minőségű kép de én egyetlen tüszőt nem látok a mandulán. Nem kell antibiotikum.
2021. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Torokgyulladás lehet. Manduláidon nincsenek tüszők. Eseleg mandulakövek a fehérek.A felső olyan kinövés,mintha papilloma lenne.Csinálj jobb képet és amin látszik az egész tork od.Meg kéne nézetned a gégészeten is.
2021. ápr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!