Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor kaphatok oltást?

Valaki : kérdése:

Mikor kaphatok oltást?

Figyelt kérdés

Szóval nagy valószínűség szerint most voltam koronavírusos. De nem teszteltek. Felajánlották az oltást, el is fogadtam de nem tudom így kaphatok-e. Kell időnek eltelnie? Mennyinek? Ha nem, mire hivatkoznak, ha nem is volt tesztem?

(azért nem volt tesztem, mert nem hívtak konraktként).



2021. ápr. 3. 14:40
 1/4 A kérdező kommentje:

Ó és tiszteletben tartom mindenki véleményét, köszönöm ha valaki szeretne segíteni nekem, de az oltáselleneseket most arra kérem, ne írjanak.

Köszönöm

2021. ápr. 3. 14:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha hivatalos teszted nem volt, akkor nem zárnak ki az oltásból. Ettől még persze kérdés, hogy ilyen esetben érdemes-e beadatni. Elvileg nem lesz tőle bajod, bár van, aki azt állítja, lesz. De az oltás előtt úgyis beszélsz orvossal, aki eldönti, oltható vagy-e.
2021. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval ha azt mondom, igazolt koronavírusosokkal voltam, de semmi tünetem nem volt, el fogja tudni ezt dönteni?
2021. ápr. 3. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miután csak ennyi infó áll a te rendelkezésedre is, mást úgysem tudsz mondani. Kénytelen lesz ez alapján dönteni az orvos. Lehet, hogy az oltás elhalasztását és ellenanyagvizsgálatot javasol, de lehet, hogy nem kell és simán beoltanak.
2021. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!