Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hatósági házi karantén alatt...

Hatósági házi karantén alatt kihozzák a csomagom?

Figyelt kérdés
Pár napja lett pozitív egyik családtagom tesztje, a házban elő többi tag negatív meg mielőtt kiderült volna akkor rendeltem. Attól még kihozza a futár vagy már egyeltalan nem?
2021. ápr. 5. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szegény futár honnan tudná.
2021. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiviszi. Nem tudja, hogy mi a pálya.

Ha félted őt, vegyél fel maszkot és kérd meg, hogy csak tegye le a cuccot

2021. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Maszkban fogom átvenni illetve ha kell kesztyűvel és gyorsan kártyával fizetek hogy ne hogy át adjam mert tudom hiába negatív attól meg hordozó lehetek.
2021. ápr. 5. 16:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ki viszi. De mikor telefonál jelezd neki. Ha előre van fizetve, tegye az ajtó elé, ha fizetned kell, akkor legyèl elővigyàzatos. Lehetőleg maszkban, kesztyűben vedd át.
2021. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És Köszönöm a válaszokat :)
2021. ápr. 5. 16:27
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy teszek! :) tényleg nem szeretnék senkinek sem rosszat
2021. ápr. 5. 16:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Off: ha előre jelzi a megrendelő hogy karanténban van és esetleg fizetni kell vagy aláírni akkor megtagadhatja a futárcég a szállítást?
2021. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Illik jelezni. Ha csak aláírni kell, az nem probléma, mert anélkül is lehet. Mi úgy oldottuk meg, hogy lerakta a kapu elé, amikor visszaült a kocsiba, akkor kimentem érte.
2021. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7, szerintem igen. Ha nagyon sürgős, beszéld meg egy szomszéddal, vagy aki amúgy is bevásárol neked, hogy hozzá kivihetnék-e.
2021. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 Igen, és meg is tagadja akkor is ha csak aláírni kell. A futár dönti el, de nálunk több esetben visszahozták a csomagot a futárok inkább.
2021. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!