Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köröm alatti melanoma. Valakin...

Köröm alatti melanoma. Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

1 hónapja vettem észre egy kis pöttyöt a lábujjam körmén, éreztem kicsit megnyomta a cipő fájt is. Sokat voltam most ebben a cipőben, most vettem észre lett még 2 kis pötty, de mintha mélyebben lenne és színes a köröm felette, de nem fáj. Lehet melanoma?

Megyek kivizsgáltatni, de szeretnék véleményt olyantól, akinek volt már melanomaja.



2021. ápr. 7. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem nem volt melanomám ,de ez simán lehet két kis bevérzés a cipőtől .A melanoma nem fáj. Illetve amitől még pöttyös lehet a köröm,az a kezdődő körömgomba.
2021. ápr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az is sokkal valószínűbb, hogy simán belerúgtál például valamibe akár félálomban, vagy akárhogy, amit 1. észre sem vettél különösebben, 2. ha észre is vetted esetleg, már elfelejtetted, mert jelentéktelen kellemetlenséggel járt, ha járt bármivel is.

Nem volt melanómám tudtommal, de voltam ilyesmivel orvosnál.

2021. ápr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Belerugni biztos nem rúgtam, de ez a 3 pötty nagyon gyanús szimmetrikus
2021. ápr. 7. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!