Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » . Valaki tapasztalatokat...

. Valaki tapasztalatokat mesélni interferon alfa kezelésről, amit melanoma kezeléskor kapott?

Figyelt kérdés
Férjemnek kellene ilyet kapni, de fél a mellékhatásoktól, és hogy a látását ronthatja. Ugyanis fél szemére egyáltalán nem lát, a másikra gyengén. Milyen mellékhatásokat élt át, aki már kapott ilyet. Az orvos szerint változó, mert valakinek egyáltalán nincsenek panaszai.
2018. febr. 26. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Iszonyatos fejfájás, magas láz-vacogással, gyengeség, dührohamok és olyankor szinte bárkit meg tudtam volna ölni, ha egy rossz szót is szól. Heti 3-szor kellett adni magamnak a szurit és azonnal bevenni egy rubophent, pár óra múlva, amikor jön a reszketés, akkor még egyet. Aztán az egyik kontrollnál megkérdeztem az orvost, hogy nem lesz májrákom ettől a lázcsillapítótól, Erre azt mondta a doktornő, hogy ez nem bizonyított.. Hát nem volt megnyugtató. Azt tudom, hogy nagyon hamar abbahagytam a lázcsillapító szedését, mert találtam megoldást annak kiváltására. Másfél évig adtam a szurit, akkor azt mondtam az orvosnak, hogy nem vagyok hajlandó tovább adni ( még fél évet akarta) Jaa hajhullás is tünet volt, azóta két helyen ritkult a hajam, az nem jött rendbe. Azóta találtam megoldást, tehát ha újra élném, akkor nem engedném az IntronA-t!
2018. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elírtam: Panadol volt az említett lázcsillapító!!!
2018. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És milyen stádiumban volt a melanomád? És most mi a helyzet? Nem jöttek elő áttétek? És nem lett maradandó károsodásod az interferontól?
2018. márc. 25. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
A mérete miatt volt elég rossz a besorolása. Nem tudok semmilyen mellékhatásról, ami maradt volna miatta.. Ugye azt nem tudhatom, hogy az epeköveim miatta lettek volna, de lényeg az, hogy utána keletkeztek :)
2018. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megkérdezhetem, mi lett a férjeddel? Hogy viselte az interferon kezelést? Sajnos érintettek lettünk mi is...
2018. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!