Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért tiltakoznak annyian az...

Miért tiltakoznak annyian az iskolák nyitása ellen?

Figyelt kérdés
Pár héten belül aki kérte, mind be lesz oltva, tanárok is, szülők is. Ha valaki félti az idős nagyszülőket, rokonokat, ne látogassa a gyerekkel, gondolom, eddig sem tette. Akárhogy is nézem, a halálozás 65 év alatt nagyon ritka, miért kell a fiatalokat bezárni, és a kisgyerekes szülőkre hárítani a gyerek otthoni tanítását. Senkit nem érdekelnek a kisgyerekes szülők, hogy mekkora terhelést jelent ez nekik hónapokra miközben a munkájukat is otthon kell végezniük vagy ha ezt nem tudják, a szabadságuk is véges, és az még a jobbik eset, ha megmarad az állásuk.

2021. ápr. 7. 22:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%

biztonságtalan


stb.

2021. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
Én ugyan iskolás vagyok, nem támogatom 100%-ban, de a legtöbb iskolás azért ellenzi hogy otthon tudjon maradni mert b4szik tanulni, és az online-t ki lehetett játszani
2021. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Ja csak azért mert nem akarnak meghalni
2021. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

azért ellenzik mert tudnak csalni de azért is mert biztonságtalan és elkapják a koronavirust és fiatalok is belehalhatnak mostmár

na ezért

2021. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Gyerekek is halnak meg, a betesda tele van olyan gyarkőcökkel, akiknek sokszervi elégtelensége van azért mert elkaptak a covidot, a szülőknek gondolom fontosabb a gyerekük élete, mint a munkájuk, vagy a munkájára fordított ídő, és a gyerekeket nem oltják, köztük ugyanúgy terjedni fog...

Előző voltam

2021. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Mert nem vágynak a negyedik hullámra s harmadik tetőzésekor.

Ez már nem is a 19-re lapot húzni esete.

De ha nem világos neked, hogy egy vakcina az lof.sz és esti fény, és a második után 2-3 héttel volna megfelelő a védettség, és akkor még csak a tanárokat vettük a képbe, akkor lényegében nincs értelme érvelni, mert a minimális tájékozottságod is hiányzik.

Nem számít, ki marad otthon, ki a kórházban, ki a temetőben, ha egy bomlott elméjű diktátor foci eb-t kíván nézni a tornácáról.

Nem számít, hogy mit okoz az elhúzódó covid, hogy mennyire durván támad akár óvodáskorúakat is. Nézz utána, a SOTE vajon mi a ráknak hozott létre ehhez külön ambulanciát.

Nem baj, hogy a nem eüs vagy pedagógus szülők frankón elkapják majd a visszaterelt gyerekektől a covidot: a lényeg, hogy a szabi ne fogyjon el.


Az, higy csilliárd € - t kapott az ország arra, hogy te, meg én meg a hozzánk hasonló emberek munkája megmaradjon, adhasson a munkáltató rendkívüli szabadsàgot, stb., az valahogy nem jut el a szabijukat sirató kisgyerekes szülők agyáig.

Hogy financiálisan ennek semmi akadálya nem lenne.

Ha nem lopták volna el a következő 20 évet is, az emberek is életben maradnának, meg a cégek is.

Szomorú, hogy az internet korában ezt el kell magyarázni egy felnőtt embernek, hogy birkulni nem jó, és ha belekényszerülsz, legalább az okát lásd.

2021. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hány gyerek halt meg eddig, hol hallottál erről? Én úgy tudom, 20 éves volt a legfialabb, aki meghalt.
2021. ápr. 7. 22:58
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
Pl Franciao.ban egy 9 eves gyerek is meghalt, Amerikában meghalt egy egyévesnél fiatalabb koronavírusos gyerek,Koronavírustól halt meg egy 7 éves amerikai kisfiú, aki semmilyen más betegségben nem szenvedett
2021. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Most lesz az érettségi pár hét múlva. Ha szegények eddig kibirták és szinte egyedül tanultak, miért kell most összezárni 20-30 emberkét, hogy betegedjenek meg? :)
2021. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!