Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most már tényleg bármi lehet...

Most már tényleg bármi lehet Covid? Vagy szimplán csak meghültem?

Figyelt kérdés

Az elmúlt héten a társadalmi életem kb. a 0-hoz konvergált. Nyilvan a boltba el kellett mennem, meg a hétvégén kirandultam, husvetot is egyedul toltottem. Tegnap elmentem egy nagyobbat futni, ugy 10 km-t. Ma amikor felkeltem, levertnek ereztem magam. Volt egy idopontom fogorvoshoz, de mivel 37,8-at mutatott a homero, azt mondja ez lehet Covid is. Igy nem vett kezelesbe.


Az utcan vegig FFP2 maszkban jarok, a boltban es a buszon is. Otthon mindig az az elso hogy fertőtlenítek. Tavaly nyaron mar egyszer voltam covidos, azota tobbszor voltak hasonlo tuneteim. Igazabol most is csak a hőemelkedés az egyetlen tunet, es a levertseg. Megeri magam most tesztelni, vagy csak maradjak otthon bizva benne, hogy elmulik?



2021. ápr. 9. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felhívhatod a háziorvosodat, de kétlem, hogy ilyen kevés tünetre tesztet rendel el.
2021. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég valószínűtlen, hogy covid, de az esély megvan rá. Ha biztosra akarsz menni, akkor hívd fel az orvost, hátha rendel egy tesztet, egyébként meg próbáld magad izolálni, amennyire lehet. De ne aggódj túlzottan.
2021. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor szeretnem mihamarabb megkapni az oltast is. Ha tesztelem magam, es ne adj isten pozitiv, akkor varhatok honapokig, igaz?
2021. ápr. 9. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rendelsz innen 5000 Ft-ért egy antigéntesztet magadnak, megcsinálod, kiderül, mi van. Az oltásnál a kutyát nem fogja érdekelni, csak a hivatalos teszt.


[link]

2021. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!