Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek júniusra tényleg...

Szerintetek júniusra tényleg be fognak oltani 7 millió főt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor mondta ezt, ha jól tudom a tegnapi rádióban, hogy júniusra 7 millió fő be lesz oltva Magyarországon. Jelenleg 4 millió regisztrált személy van, hol fognak találni még 3 millió főt oltásra? Ez meg fog valósulni?

2021. ápr. 10. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha biztosított a 7 miillió főig az oltáshoz az oltóanyag, akkor erről az oldalról megvan a lehetőség. Hogy ez igen vagy nem ott nem tudok semmit mondani/állítani sem pro sem kontra.

Hogy addig volna-e annyi jeletkező, az más kérdés.

2021. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
ha lesz annyi regelt akk igen, most pár nap alatt 1-2 100ezer regelt lett
2021. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Jelen, én még nem regisztráltam. De erősen hajlok afelé, hogy én is szeretnék oltatni. Bár nem mindegy melyik oltóanyagot adatom be, mert leginkább a Pfizer-ben bízom.
2021. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Remhirek nélkül nem fog megtörténni. Számítsunk további kamu statisztikákra a médiából. (Ezt oltottkent mondom aki már atesett a covidon)
2021. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Arra kíváncsi leszek,hogy 7 milliót beoltanak.
2021. ápr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
SZERINTEM nem lesz 7 millio. Nem tudom, hogy pontosan mennyi kiskoru el az orszagban, de nagyon nagyon max ugy lehet meg, ha a 16 eveseket is elkezdik oltani :( Vagy tenyleg bekovetkeznek a remhirek, ami iden juniusra azert nem varhato
2021. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Magyarország lakossága kb 9.773.000 fő.

Ebből 15% 0-14 éves, az durván 1.500.000 gyermek.

Továbbá kb 10%-ot tesznek ki a 15-24 évesek, ők durván 977.300-an vannak.

Tehát a lakosság egy negyede 25 év alatti.

9.773.000 egy negyede : 2.443.250.

A 25 év felettiek teszik ki a maradék 75 %-ot.


Tehát a válasz határozott NEM!

NEM lesz 70 % beoltva júniusra, sőt SOHA NEM lesz 70 % beoltva.

2021. ápr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
"Remhirek nélkül nem fog megtörténni. Számítsunk további kamu statisztikákra a médiából. (Ezt oltottkent mondom aki már atesett a covidon)" Nem kell rémhír, akinek van eü-s rokona, ismerőse már az is tudja, hogy jóval rosszabb a helyzet, mint a statisztikában.
2021. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Amint egyre több ember lesz beoltva, elkezd majd visszaszorulni a Covid, aztán sokan azért nem fogják beoltatni magukat, mert nincs annyi beteg,akkor meg felesleges az oltás. Szerintem nem lesz 7.millió ember beoltva.
2021. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha lesz is valamikor 7 millio regisztrált az nem lesz meg júniusra, mert sok idő mire meggyőzik az embereket, már ha egyeltalán meg lehet. Szerintem nem csak regisztrált nem lesz ennyi hanem vakcina se, nehezen tudom elképzelni hogy hogy 1 hónap alatt 3 millio embernek elég vakcina jöjjön és be is tudják adni ennyi idő alatt, nagyon sok munka 3 millio embert megmozgatni. A jelenlegi vakcinaszállítmányoknak a többszörösére lenne szükség, hogy legyen ennyi vakcina. Ezzek majd mind kiderülnek de egy dologra nagyon nagy az esély szerintem, a vírus gyorsabban fog terjedni mint amilyen gyorsan halad majd az oltási program, ha feloldjuk a korlátozásokat.
2021. ápr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!