Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lidl miért gondolhatja jónak,...

Lidl miért gondolhatja jónak, hogy biztonságiőr cigizve/maszk nélkül szádba áll és közli, hogy most nem mehetsz be? Nem lenne éppeszűbb zárni a bejárati ajtót?

Figyelt kérdés
Mondván, hogy szerinte nagyjából elérte a max kapacitását az üzlet 10m2/ember. Mint kiderült számolni nem tudta, csak hasraütésszerűen.
2021. ápr. 10. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Orbán basi rendelkezése aminek mellesleg semmi értelme. Hagyjad már azt a nyomi bunkó őrt békében. Mind a Fidesz áldozatai vagyunk.
2021. ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magával az ötlettel nincs bajom, értelme lehetne, de nem így. Szerencsétlen egész nap kinnt áll és szórakoztatja a vásárlókat. Ha zárnák az ajtót, ha megtelt,sokkal értelmesebb lenne. Vagy ha belépésszámláló lenne (nem humán, hanem elektromos), ha megtelt bezárná belülről az ajtót. Parkolóházakba is működik ez a rendszer már évtizedek óta.
2021. ápr. 10. 09:13
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Semmi ertelme nem lenne bezarni az ajtot, mert fel percenkent nyithatna ki, hiszen a vasarlok nem csak bemennek, de ki is jonnenek.


Egyebkent vegul mennyit kellett varnod? Csak mert volt, hogy engem is megallitottak (eddig egyszer), de 1 percet se kellett varnom.

Egyebkent en tobb helyen lattam, hogy ilyen kezi szamlaloval szamoltak. Gondolom ez az olcsobb es egyszerubb megoldas.

2021. ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát épp ezaz fejben számolt.. Se kézi számoló se semmi, csak egy összecsukható kerti szék. :D Kb 5 perc várakozás után, miután sorra mentek be mások, így bementem én is. Érdekes, mert 1 ember jött ki, de kb 5 ment be előttem, nekik nem szólt. Matekzseni volt emberünk.
2021. ápr. 10. 09:50
 5/10 A kérdező kommentje:
Lidlbe pont külön ajtó van bejáratnak és külön kijáratnak, így a kimenetelt semmi nem korlátozná.
2021. ápr. 10. 09:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem azzal volt bajom, hogy várni kell, hanem, hogy random szed ki embereket számolás nélkül. Mindezt úgy, h 2 méter helyett 50 centire áll meg tőlem, cigivel a kezébe maszk nélkül! Egy nap hány emberrel játszhatja el ugyan ezt?! Na itt van a gond.
2021. ápr. 10. 10:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyes boltokban úgy oldják meg, hogy annyi bevásárlókocsi van kitéve, ahányan bent tartózkodhatnak. Egy bevásárlókocsi - egy ember. Ha a bevásárlókocsik elfogytak, akkor várni kell.

Kisboltban ugyanez bevásárlókosarakkal.

2021. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. Ez inkább normális lenne.
2021. ápr. 10. 20:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Még csak strigula sem?

Úgy látszik, az üzletvezetőnek nem jutott eszébe a normális megoldás, úgyhogy így oldotta meg.

Ezzel csökkentheti a létszámot, hiszen ha az ember nem számol pontosan, akkor a biztonság kedvéért nem fogja kihasználni a teljes kapacitást. Tíz helyett például csak nyolc mehet be, húsz helyett tizenhat, satöbbi. Mivel az ellenőr pontosan számol, és ha túl sokan vannak bent, akkor büntetés.

2021. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi, cigi a kézben és pöfékelt a kedves vevőkre.. Mondjuk nem is elvárható egy biztonsági őrtől, hogy zseni legyen, de máshogy is meglehetne ezt oldani. Ebbe a lidlbe se megyek jó ideig az fix. Nem is tudom ezt hogy gondolták. Biztonságiőrt is megértem, hogy elege volt, mert kiültették a napra, mint egy krumpliárust.
2021. ápr. 10. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!