Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Új anyajegy, és viszket a...

Új anyajegy, és viszket a környéke?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma fedeztem fel a vállamtól picit lejjebb egy új anyajegyet.

Picit kitüremkedik, barna színű, nagyjából kereknek mondanám, picike.

Legjobban az aggaszt, ha a pólóm hozzá ér rövid időn belül viszketni kezd, de nem kifejezetten az anyajegy, hanem körülötte, és ahogy óvatosan megvakartam bepirosodik az egész környéke az anyajegynek.

Anyumnak van egy bőrgyógyász ismerőse, holnap felhívja, és időpontot kér nekem.

Addig bennem van a para, hogy ez így mennyire normális?

Mutattam képen anyunak, azt mondta normális az alakja, a színe, egyedül a viszketés miatt mindenképpen nézessük meg.

Jól bennem van a félelem, hogy minden rendben van e vele, vagy kivágják..

Picit meg tudtok nyugtatni? 😅 Hipohonder vagyok.. 😔

Szép estét Nektek!

29/N


2021. ápr. 11. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ember ha vakarozik, akkor altalaban bepirosodik a bore. :) Ne aggodj, tudom milyen hipochondernek lenni, de ha barmi gond adodna (ami biztosan nincs), akkor meg boven idoben eszrevettetek.
2021. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat 😊
2021. ápr. 11. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy anyajegyem, emiről kiderült, hogy gomba. Kaptam rá canestent és két hónap alatt eltűnt.
2021. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!