Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Új anyajegyek (4 db) jelentek...

Új anyajegyek (4 db) jelentek meg a vaginámon és a végbélnyílásom környékén. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Jövő hétfőn tudok már csak nőgyógyászhoz menni, de mindenképpen elmegyek. Csak gondoltam, addig is kiírom ezt a kérdést. Most vettem észre őket, és nagyon megijedtem. Esetleg van valami ötletetek vagy tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?
2018. máj. 11. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg anyajegy akkor valószínűleg semmi különös.
2018. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Elég anyajegyes a bőröm (a karom leginkább, meg a hasamon is van), viszont az utóbbi években nem jött ki új, csak ott. Ezért ijedtem meg.

Egyébként ezzel nőgyógyászhoz vagy bőrgyógyászhoz kell elmennem? Nem vagyok teljesen biztos, hogy melyikhez.

2018. máj. 11. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászhoz menjél és ne nőgyógyászhoz
2018. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!
2018. máj. 11. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg nincs semmi jelentösége.


De a "vagina" az a hüvelyt jelenti, ami belül van, ott nem lehet anyajegy!

2018. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, tényleg nem jól írtam. Tehát a nagy szeméremajkakon jelent meg, ott a külső részen.

Köszönöm, megnyugtattatok, de természetesen elmegyek orvoshoz a biztonság kedvéért.

2018. máj. 11. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!