Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Flector elvonási tünetek?

Flector elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben beszedtem egy párat és mellé nagyon jó kedvem volt, felszabadult voltam, de emiatt nem szednék be gyógyszert. Viszont néha a semmiből "eszembe jut" az íze, olyan mintha tényleg érezném a számban, pontosan fel tudom idézni azt a mentolos-gyógyszeres ízt és szívesen elszürcsölgetném (de nem fogom). Kialakult egy kis függőség? Pár napja tart, mióta nem szedem.

2021. ápr. 12. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

A kedvedre biztosan nincs semmilyen hatással, hiszen nem olyan a hatóanyaga. Az íze viszont szerintem is jó, kár érte. :)


Szerintem nem durvább függés, mintha mars szeletre lennél rácsúszva. Örülj, hogy már nincs fájdalmad.

2021. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs de a Mars szelet és a kemikália között azért van némi különbség.
2021. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Találtam itt egy kérdést, linket sajna nem tudok, mert nem találtam meg. De a delikvensnek a fájdalomcsillapítótól enyhültek a depressziós tünetei. Nem vagyok depressziós, de az elviselhetetlen fájdalmak között biztos nem lettem volna saját magamtól jókedvű. Placebó kizárt, mert nem is tudtam, hogy ilyet okoz.
2021. ápr. 12. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy olyan mint a mars szelet, hanem azt, hogy nincs benne olyan addiktív anyag, mint mondjuk a tényleges függőséget okozó gyógyszerekben..
2021. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanez volt velem is, az elsőt bevettem, kezdtem feloldódni, a másodikat bevettem, már egyáltalán nem érdekelt semmi, a harmadiknál meg már képzelődni is elkezdtem, ja meg az emlékezetem is kihagyott, konkrétan ha 5 perccel előtte pl megkentem egy kiflit akkor nem emlékeztem rá, csak gondolkodtam rajta, hogy megkentem e kiflit, vagy sem. Nagyon durva
2021. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!