Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szedhető e együtt a Flector...

Szedhető e együtt a Flector és a Rubophen?

Figyelt kérdés
Influenzás lettem és emellett bedurrant a bölcsességfogam, szedhető e ez a két gyógyszer együtt?

2019. nov. 12. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedhető, de minek? Annyira fáj, hogy kétfajta fájdalomcsillapító kell?
2019. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fájdalomcsillapítók általában többfajta fájdalomra hatnak, Tehát minek szednél be kettőt, ha esetleg mindkét probléma jó egy fájdalomcsillapító? Amúgy influenzára semmit nem kell szedni.
2019. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A rubophent arra szedem, hogy ne legyek 0-24 70 fokos a lázam, az viszont édeskevés a fogamra, ami miatt alapesetben a szám sem tudom becsukni. Antibiotikumot nem szedek.
2019. nov. 12. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
flector lázcsillapító, ne szedj mellé rubophent!
2019. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De a Flector is lázcsillapító...
2019. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Flector diclofenák-epolamint tartalmazó gyulladáscsökkető, fájdalom-, és lázcsillapító. A Rubophen hatóanyaga, a paracetamol, láz-és fájdalomcsillapító hatású gyógyszer. (fejfájás, fogfájás, reumatikus és izomfájdalmak, menstruációs fájdalmak, idegi eredetű fájdalom, ízületi fájdalmak) A Flector a fogadra isjó, lázat is csillapít, tök felesleges még a Rubophen is. Ráadásul a paracetamol és ún. nem-szteroid gyulladásgátló szerek együttes alkalmazása fokozza a májkárosodás kockázatát. Én nem szedném.
2019. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!