Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincem nem egészséges...

Gerincem nem egészséges születésem óta. 34 évesen már fáj a derekam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Betegen születtem, valószínűleg agyilag is van gond. Fizikai munkákat végzek, amit nem szabadna, most külföldön. Ez a munka nem annyira megterhelő, amit 1 éve csinálok, csak a hajolgatás rossz. Mihez kezdjek magammal? Nincs semmim, azt se tudom csinálni, hogy elmegyek 20-30 órába dolgozni. Orvoshoz azért nem megyek ,mert azt fogja mondani, hogy dolgozzak mást meg gyógyszereket írna fel, ami csak tünetkezelés..

Várjam, amíg lerokkanok és utcára kerülök? Senkire nem számíthatok. Albérletet kell fizetni, saját lakásvásárlásról meg csak álmodhatok. Főleg így..


2021. ápr. 13. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha csak 34 évesen kezdett el fájni, akkor nagyon szerencsés vagy. nekem 27 évesen kezdte, pedig nincs semmi szervi elváltozásom. tornázz amúgy, az erős hátizmok jobban tartják a gerincedet, és nem fog annyira könnyen megfájdulni
2021. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pilátes tornát javasolok.
2021. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tornázok, edzek.
2021. ápr. 14. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!