Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A második Synopharm, Covid-...

Cseráginé Mária kérdése:

A második Synopharm, Covid- védőoltás után megfertőződhetek?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy saját tapasztalat alapján válaszoljatok!

2021. ápr. 14. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Persze.


Az oltás nem véd a megfertőzéstől, csak a súlyos szövődményektől (nagyrészt).

2021. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Igen, de valószínűleg sokkal enyhébbek lesznek a tünetek
2021. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy gyorsan reagáltatok!

"A védőoltások beadása után (mesterséges immunizáció) a szervezetben védettség alakul ki az adott kórokozóval szemben"

Ezt én 40 évvel ezelőtt így tanultam, s még most is így szerepel a lexikonokban. Nem a szövődmények véd meg...

2021. ápr. 14. 16:29
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Ezzel a vakcinával még semmilyen tapasztalat nem alakult ki. Sok-sok év sok-sok beoltott páciens után lehet bármit biztosra mondani.
2021. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Sőt, ez a vakcina megbízhatatlan, nagyon gyenge, lehet kell belőle akár 3 oltás is hogy valamit érjen. Mi megvárjuk a pfizert, nem bíztunk ilyen holmi kínai valamibe amit ideböfögött az Orbán.
2021. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Na és miért megbízhatatlan? Melyik komponensère gondolsz?

Ja hogy az már nem megy. Miért nem csapsz fel egyből orvosnak ha ennyire értesz az oltásokhoz?

Van fogalmad arról milyen technológiával fejlesztéttèk ki?

Megint csak az álhírek alapján döntenek az IQ bajnokok.

Nem való mindenkinek az internet.

2021. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
5-ös vagyok, a 7-es be is linkelte a lényeget. Erre hirtelen milyen csöndbe lettél :D tudod mit, megengedem, megszólalhatsz még egyszer. De többször nem! :) Anyukáddal beszélgess amúgy így ha megengedi, mert én nem. Józan ész alapján mondtam azt hogy megbízhatatlan. Vajon miért nem engedélyezték sehol máshol eddig? Csak a nagy okos Orbán nálunk, meg Szerbiába. Hát, igazán nagy teljesítmény. Ad egy 50% védelmet körülbelül, de még ez is hazugság mert pénzelve vannak, jó esetben megvéd a haláltól. De nem biztos. Van még kérdés Matyika?
2021. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nem csaptam fel orvosnak, neked lehet hogy ehhez ekkora energia kéne, csupán normálisan gondolkodok, és átlátok a ködön. Igen, tudom milyen technológiával fejlesztették, viszont mint már említettem, nem vagyok orvos, engem nem érdekel milyen technológiával csinálták, mert ugyanúgy belehaltak már egy vektorvakcinába, mint egy RNS technológiával készültbe. A lényeg nem ez, hanem hogy mennyire hatékony. A te drágalátos "aliexpresses" vakcinád egyáltalán nem hatékony mint már említettem, és ezt nem én mondom, nyugodtan keress rá az interneten. Akik ezzel lesznek beoltva, közel nuku védettségük nem lesz már alapból, nemhogy hónapok után.
2021. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
De ha már itt tartunk, te se hinném hogy orvos vagy, akkor mit játszod itt a nagyokost? Annak is van valami oka hogy az orvosok, a terhes nők, pedagógusok, azaz nagyjából a társadalom fontos rétege MIND a pfizert kapták meg, és nem a kínait, óó pedig az annyira hatékony nem? annyira biztonságos..
2021. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!