Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megkaptam a védőoltás és...

Megkaptam a védőoltás és rosszul voltam nagyon. Lehetek ettől covidos?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Normál immunválasz
2021. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Mit értesz Covid-os alatt? Hogy benned van a vírus? Persze. Pont erről szól az oltás. Gyengítve megkapod, hogy a szervezet le tudja küzdeni, hogy ha elkapnád a valódit, akkor akkor azt is le tudja. Ugyan olyan tüneteid lehetnek az oltástól is, mint ha mondjuk az utcán elkapod a valódi vírust. Csak ebbe nem fogsz belehalni, ha minden igaz. (Legfeljebb a mellékhatásba, ami mint tudjuk van, de szerencsére elég ritka.)
2021. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

"Pont erről szól az oltás. Gyengítve megkapod"


Ez hülyeség.



"Lehetek ettől covidos?"


Ettől nem lehetsz, de ettől függetlenül lehetsz, de kicsi a valószínűsége. Az immunválasz miatt a lentöbb ember nincs jól az oltás után.

2021. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Az idióta lepontozók miatt kifejtem: a Covid oltás NEM tartalmaz legyengitett kórokozókat!

Elöltet is csak a kínai.


Az oltastól emiatt NEM LEHET covidos senki!

2021. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha rosszul voltam az normális. Mert a páromnak semmi baja nem lett tőle én meg kinyultam. Egyikünk sem volt aifolag covidos. Kit visel meg az oltás? Nekem azt mondták csak azt aki volt már 1x..
2021. ápr. 12. 02:32
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Rosszul mondták. Nem igaz.

2021. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!