Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek az elmondott...

Mi a véleményetek az elmondottakról?

Figyelt kérdés
Egy cikkben olvastam még korábban, azonban kimentettem a lényeget. Egy amerikai virológust kérdeztek az oltással kapcsolatban: "Izraelben a lakosság 27 százalékát beoltották, azonban az oltottak 5,7 százaléka meghalt a Covid következtében, hiába kapták meg Pfizer-vakcina mindkét adagját. Ez hogy történhetett? A virológus szerint nem ment át eléggé a köztudatba, hogy az oltások populációs szinten hatnak, és a klinikai kísérleti adatok nem azt mutatják, hogy egyénileg mi fog történni, hanem általános képet adnak, és a védettség valóban nem 100 százalékos. Vagyis: attól, hogy valakit beoltanak, az nem garantálja azt, hogy nem lehet súlyos vagy halálos kimenetele a koronavírus fertőzésnek. Az sem tisztázott még, hogy a különböző variánsokkal szemben hogyan hatnak a vakcinák. A dél-afrikai variánsra például az AstraZeneca vakcinája a Dél-afrikai Köztársaságban nem hatott, de ez nem univerzális érvényű, mert egyáltalán nem mindegy, hogy hol, milyen populációban alkalmaznak egy oltóanyagot."

2021. ápr. 14. 22:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én ilyen vagyok. Gondold el élőben, nem nagyon tudnak velem vitatkozni, mert 2 mondat után felülkerekedek rajtuk. Vagy kiáll magáért az ember, vagy eltapossák. Én nem vagyok senki csicskája. :)
2021. ápr. 15. 20:12
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez a kerdes Kamu. Tuti, hogy az.
2021. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

Valóban, élőben általában nincs lehetőség arra, hogy forrást kérjünk, így azt hazudsz nekik, amit akarsz. De most nem élőben vagyunk.


És a vita tudod nem így működik.


Amikor forrást kértem, nem kételkedtem az idézet valódiságában, de így, hogy ennyire ingerült vagy, amikor forrást kér valaki normális hangnemben, meg görcsösen erőlködsz, hogy neked van igazad, így egyre egyértelműbb, hogy az idézet csak az elméd szüleménye, és valójában senki nem mondott ilyesmit.

2021. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Pff az idézet direkt hazugság.


[link]

[link]


Ennek mégis mi értelme?

2021. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerekedsz te felül senkin, se érvelni se vitázni nem tudsz, csak egy tahó vagy. Kiállni magunkért nem ezt jelenti. Persze, két mondat után minden értelmes ember lelép tőled, mert látják, hogy nem vagy intelligens.
2021. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha az iskolában forrásmegjelölést kérnek akkor a tanár csicskája vagy... Nem vagy a legélesebb, legtanultabb kés a fiókban igaz? De legalább arrogáns vagy a semmire.
2021. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14: köszi, hogy elvégezted a kérdező helyett a feladatot :D


Érdekes cikkek voltak így kontextussal együtt, azért a teljes interjú egészen más képet fest, mint a kiragadott részlet :D

2021. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!