Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek mandulagyulladása van...

Akinek mandulagyulladása van - vagy akinek volt már és emlékszik arra, hogy milyen! Mandulagyulladás esetében van-e fájdalom és ha igen, helyileg pontosan hol? Vagy ezt hívják torokfájásnak?

Figyelt kérdés
Illetve kisugározhat-e a fájdalom? Elképzelhető, hogy a nyak közepén is érezhető a mandulagyulladás vagy az más lehet?

2021. ápr. 17. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon sokszor volt mandulagyulladásom, emiatt ki is kellett venni. Szerintem érezhető a nyak közepén is, mert kisugározhat oda. Ugyanúgy ahogy például fülbe is. Egyébként a mandulagyulladás elég intenzív fájdalommal jár. Én mindig éreztem, hogy meg van duzzadva a mandulám, és nehéz volt nyelni. Gyakran genny is ürült belőle. A torokfájás nem ugyanaz, mint a mandulagyulladás. Nekem torokfájáskor kimondottan a torkom fáj, ég. Mandulagyulladáskor meg érezhetően az a szerv fájt és bedagadt.
2021. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. ápr. 17. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor volt es az elso jol le is irta. Raadasul latszodik is ha belevilagitasz a torkodba, piros, duzzadt, tuszosnel pedig feher pottyok vannak rajta. Altalaban lazzal jar, nekem kivetel nelkul csak az antibiotikum volt hatasos ra.
2021. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!