Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek volt itt krónikus...

Valakinek volt itt krónikus vakbélgyulladása?

Figyelt kérdés
Elmesélné milyen volt, mik voltak a tünetei, meddig tartott? eléggé parázok :S

2021. ápr. 17. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

krónikus alatt azt érted, hogy hosszan tartó?


a vakbélgyulladás nem akut dolog?

nekem volt perforált vagbélgyulladásom: víz sem maradt meg bennem, folyamatos hányás és erős hasfájás volt a tünet, orvos benézte, így másnapra perforált, mentő, műtét

2021. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen hosszan tartóra gondolok, egy hete kb nagyon fáj a jobb alhasam, meg a gyomrom, és nem tudom mi ez :/ elég zavaró
2021. ápr. 17. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát egy orvossal mindenképpen kéne konzultálni, mert hamar rosszra fordulhat
2021. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 qkker1 ***** válasza:
78%
Volt feleségemnek évekig megvolt, letapadt nem perforált, vagy 5 évig volt visszatérő petefészek-gyulladása, végül a nőgyógyásza küldte mr-re, ami "kidobta".
2021. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt kb 10 évig. Visszatérő és enyhe fájdalmaim voltak.


Menj el orvoshoz. Lehet a májad, epéd, vak-, vékony-, vastag-, nyombeled is.

2021. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Volt krónikus vakbélgyulladásom, nagyon ritka. Ugye az az alap, hogy begyullad a vakbeled (pontosabban féregnyúlványod), és irány a kórház. Ez az akut, "normál" eset. És van, hogy kicsit begyullad, abbamarad... begyullad... abbamarad. Hetekig, hónapokig, évekig.


Nekem tavalyelőtt márciusban kezdett nyilallani a vakbelemnél, voltam ultrahangon, CT-n, kolonoszkópián. Csak annyit tudtak mondani, hogy látják, valami bibi van, de nem tudják pontosan, mi lehet a gond.

Júniusban egyik reggel nagyon kezdett fájni, már ki is tudtam tapintani egy tojásnyi duzzanatot, szóval mentő vitt a kórházba. Szombat volt, benn megállapították, hogy nincs lázam, egész jól vagyok, nem lehet vakbélgyulladás... de azért benn tartottak, hogy az előzmények miatt laparoszkópiával megnézik majd. Ez kedden történt meg végül.

Krónikus vakbélgyulladás volt.

2021. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!