Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A bedugult orr mellett normáli...

A bedugult orr mellett normális ha nem érzek ízeket?

Figyelt kérdés

sziasztok, kb másfél hete csináltattam egy tetoválást,

és kb 3napja náthás lettem, tüszzögök, bevan dugulva az orrom, enyhe torokfájás, ennyi az egész,

nem is lenne baj, de nem érzek semmit, se szagot se semmit,

eddigis volt már bedugulva az orrom de mindíg éreztem mellé,

sőt most nem is mondanam annyira bedugultnak az orromat mert tisztán veszek rajta levegőt, igaz néhol még zavaros az orrom dugulása de már aránylag tiszta,

de a nyelvemen is az édes és a csìpősön kívül semmit se érzek, még az erős "nagyvécé" szagát se érzem.

Nem lehet hogy elveszítettem örökre a szaglásomat?

vagy ha teljesen tiszta lesz az orrom akkor visszajön rögtön? meg egyáltalán miért ment el? q bedugult orrom miatt? de most például majdnem tiszta.

a tetoválás is lehet 1 ok?



2021. ápr. 18. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseriteni, de sanszos, hogy benyelted a virust.

Persze nem csak a korona jar ilyen tunetekkel, de nalam is igy kezdodott, es a szuleimnel is, ferjemnel is.. torokfajas, izleles-szaglas elvesztese, majd aztan jott a gyengeseg, kohoges, laz, de viszonylag konnyen megusztuk (teszteltettuk magunkat, pozitiv lett).

Tetovalasnak ehhez nincs koze, max talan annyiban, hogy esetleg ott kaphattad el, de ennyi.

2021. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) mennyi idő alatt múlik el szerinted?:)
2021. ápr. 18. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem mar 1 honapja tart, es nagyon lassan jon vissza sajnos, pedig igazan beteg csak 4 napig voltam.

De meg mindig nem ugyanugy erzem az izeket es szagokat, mint elotte.

2021. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1hónapja tart??????? :oooooo

nem fogom kibirni ....

köszi a választ nagyon :) és sok sikert hogy visszakapd a szaglásod :)

2021. ápr. 18. 15:44
 5/5 A kérdező kommentje:
de te érezted az elején az édeset? vagy a csìpőset? mert én pl ezeket érzem.
2021. ápr. 18. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!