Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzek szurkáló érzést a...

Miért érzek szurkáló érzést a bal oldalt a szívem körül?

Figyelt kérdés

A napokban már többször is előfordult, hogy olyan erőteljesen szurkáló érzést érzek a szívemnél, kb 4-5x egymás után, naponta többször.

Ezzel együtt kicsit nehezebben tudok levegőt venni.

Mitől lehet?



2021. ápr. 18. 17:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Olyan érzes kavarog olyankor bennem,hogy megáll a szívem és meghalok.
2021. ápr. 18. 17:44
 2/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Pánikbeteg nem vagy véletlenül?
2021. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2-nél a pont, amúgy meg miért nekünk kell mondanunk hogy hívd fel a háziorvosodat? Nem írtál kort, akár lehet valami súlyosabb is, nem értem hogy miért van előbb a gyik az orvosnál.
2021. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miért kell valakit rögtön lehordani?

Nyilván nem rohanok az orvoshoz, előbb utánajárok hátha valaki tapasztalt már hasonlót vagy talán csak egy egyszerű dologról van szó.

Azért van ez az oldal...

2021. ápr. 18. 19:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem vagyok pánikbeteg.
2021. ápr. 18. 19:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? A kamaszkorban, huszas evekben gyakori, de artalmatlan jelenseg ez. De a gyomorsav is kepes ilyet produkalni. Illetve a gerincproblemak is sugarozhatnak elore. A szived nem tud fajni, nincsenek benne erzo idegsejtek.
2021. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Gerincproblémáim vannak,nem gondoltam, hogy attól is érezhetek szűró érzést. E

Ezt a szúró érzést a mell alatti résznél érzem bal oldalt.

Nem úgy írnám le hogy fáj hanem hasogat vagy szúr néhányszor és olyankor nehézkes a lélegzetvétel.

24 éves vagyok egyébként.

2021. ápr. 18. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nalam is elofordul, olyankor csak aprokat tudok lelegezni, mert meg erosebben belenyilal. Valahol olvastam errol regebben, hogy a fiataloknal gyakori, de nem emlekszem mar a jelensegnek a nevere.
2021. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A beszorult levegovel van osszefuggesben egyebkent.
2021. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Igen, ez beszorult levegő, kicsiként azt hittem mindig ilyenkor, hogy meg fogok halni.
2021. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!