Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse viselésekor...

Kontaktlencse viselésekor folyamatosan szurkáló érzést érzek, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már régóta hordom, de sajnos folyamatosan szúró érzést érzek, mindig meg kell mozgatnom a szememben, sokat pislogok, eléggé zavaró, a nap végén alig várom, hogy kivehessem. Nem szárazság miatt lehet, mert a műkönnytől sem múlik el. Jól meg szoktam tisztítani. Talán a folyadék miatt lehet (Dm-est használok) vagy egyáltalán nem bírja a szemem a kontaktlencsét? :(
2018. aug. 31. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy beszorult alá valami? Nekem isvolt, hogy jól megtisztítottam, mégis beszállt alá egy porszem. Próbáld kivenni és újra betenni.

Az is lehet, hogy megsértette valami, és lett rajta egy karcolás, amit nem biztos, hogy látsz szabad szemmel. Ha többször is jelentkezik ez a szúrás, lehet, hogy ez a probléma.

De ahogy te is mondod, a lencsefolyadéktól is lehet, vagy lehet egyáltalán nem bírod a lencsét. Innen csak találgatni tudok.

Szerintem mindenképp menj be az optikába, és mondd el, mi a problémád, mert a szemeddel játszol, és, ha valami komolyabb baj van, maradandó károsodás is lehet.

Majd írd meg, mi lett. :)

2018. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Más típusú lencsét kéne próbálni
2018. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A folyadékkal lehetett probléma... újat próbáltam ki és most nincs semmi gond vele :)
2018. szept. 5. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!