Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha egy koronás személlyel...

Ha egy koronás személlyel élek egy háztartásban akkor csak rá fog vonatkozni a karantén vagy rám is? Mert más ismerősöm is volt így és ő mehetett mindenfelé.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 04:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg mindenki karanténba kerül adott háztartásban. Tapasztaltam.
2021. ápr. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha egy háztartásban éltek, akkor kontakt vagy. Ha kontakt vagy, akkor karanténba kerülsz.


Érdemes elolvasi az ezzel kapcsolatos eljárásrendet. Sok kérdésre választ kapsz:


[link]

2021. ápr. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!
2021. ápr. 19. 06:42
 4/4 anonim válasza:
Ha apukád karanténba van te nem kerülsz abba! Két hete az egész családom pozitív lett! Rám nem vonatkozott semmi! Persze míg nem szereztem magamnak tesztet nem mentem semerre! De senkit nem érdekelt volna, hogy merre megyek! Csak valahogy nem akartam senkit fertőzni, felelősségteljes akartam lenni!
2021. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!