Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy egyszer csak tök furán és gyengének érzem magam.. lábam vagy a kezem... majd éhes leszek, elkezdek enni és hirtelen rosszul leszek, ájulás érzés jön rám, kimelegedek, majd elkezd verni a szívem... pánikroham érzés ... majd utána elkezdek fázni és remegni.

2021. ápr. 20. 15:09
1 2
 1/15 alletta ***** válasza:
lehet, hogy tényleg egy pánikrohamot élsz át ilyenkor.
2021. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát annyi hozzá tartozik, hogy a gyomrom és hasam nem túl jó ... és van hogy hirtelen éhség rám jön... most is ez volt, elkezdtem enni és jött ez az érzés 😣
2021. ápr. 20. 15:44
 3/15 alletta ***** válasza:

nem lehet, hogy össze-vissza eszel? sokáig észre sem veszed, hogy éhes vagy, és hirtelen leterheled a gyomrod, mert jól bekajáltál?

éhesen érezheted magad gyengének, remeghetsz is.

2021. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hat utóbbi időben próbálok rá figyelni, most is kb. 2-3 óra telt el két étkezés között, és hirtelen jött ez a lábamban gyengeség érzés, utána gondoltam lehet leesett a cukrom ezért ettem... és ahogy elkezdtem kajcsizni utána ugye jött amit leírtam... majd most egy órával kaja után 8.2 a cukrom... egy óra múlva megmérem megint , hogy hova esik le..
2021. ápr. 20. 16:08
 5/15 alletta ***** válasza:
100%

szerintem akkor a házi dokival beszéld meg ezt a vércukorszint esést.

a 8,2 magas, de nem vészes.

kérlek, vizsgáltasd ki magad.

2021. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Holnap beszélek vele, hát étkezés után 1 órával nem magas én úgy gondolom :3.


Viszont holnap mindenképp beszélek az orvossal , hogy legyen valami

2021. ápr. 20. 16:33
 7/15 alletta ***** válasza:

nagyon helyes. mindenképp járjál a végére, hogy még időben be tudják állítani (ha kell), vagy kapjál tanácsokat.

minden jót kívánok!

2021. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Most étkezés után 2 órával 7.2 a cukrom :).

2021. ápr. 20. 16:58
 9/15 alletta ***** válasza:

kicsit magas

majd megírod mit mondott a doki?

2021. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze meg :)
2021. ápr. 20. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!