Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vírusos lettem és minél...

Vírusos lettem és minél hamarabb meg szeretnék gyógyulni, mit tanácsoltok, milyen vitaminokat szedjek? (tünetem csak az van hogy nagyon gyenge vagyok és szédülök)

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Én nem szedtem semmit, csak otthon az ágyban döglöttem. 3 napig volt rossz, utána még 4 napig olyan volt mint egy gyengébb megfázás. Orvos nem is tudott rólam, nem akartam karantént, hogy a párom mehessen nyelvvizsgázni és ott mindenkit potenciálisan megfertőzni (köszönjük Miniszterelnök úr, hogy idén nem adtad meg a nyelvvizsga mentességet, így nem volt más választása, elnézést utólag is azon honfitársaimtól akiket esetleg megfertőzött, de nem kockáztathatta a diplomát).
2021. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 Fúj milyen önző patkányok vagytok. Remélem majd ha a születik kapják el, esetleg bele is halnak, majd eszedbe jut a patkány párod, és hogy sok a hozzátok hasonló szaréletű ugyanígy gondolkodik. A karma úgyis lecsap rátok.
2021. ápr. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt most kinek irod ?
2021. ápr. 22. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!