Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Haspuffadás, teltségérzet, mi...

Haspuffadás, teltségérzet, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Kb. másfél hete jelentkeztek nálam a tünetek egy ideig azt éreztem hogy folyton Zuborgott a hasam mindig úgy éreztem hogy hasmenésem lesz de igazából kettő alkalom volt hogy tényleg ment a hasam.


Három napja a reggeli széklet ürítésnél azt éreztem hogy nagyon feszül a hasam felvagyok puffadva és ahogy nyomtam azt éreztem hogy fáj az alhasam jobban feszül illetve úgy érzem nem tud teljesen kiürülni a bélrendszerem. Azóta egész nap feszül a hasam puffadok ha vécézek akkor csak kevés jön illetve nyomáskor fokozódik a hasi feszülés kicsit rossz a közérzetem étvágyam van de nem tudok annyit enni mert úgy érzem hogy tele a hasam.


Amióta ezt érzem keveset eszek kisebb adagokban próbálok sokat inni Probiotikumot és nospát szedek naponta egy két szemeket.


23 eves fiu vagyok, Kicsit kezdek bepanikolni hogy mitol lehet mi okozhatja, a neten csupa remsegeket irnak hogy vastagbélrák, bélelzáródás.

Sajnos lelkileg sem vagyok tul jol, munkahelyi, itthoni gondok, penzhiany stb


Van valakinek, vagy volt mar valakinek hasonlo tunete? Mit probaljak ki? Mivel pribalkozzak? Gasztroenterologiara kellene mennem de bizom benne h elmulik, 2019, ben volt egy mindenre kiterjedo gasztros kivizsgalasom akkor semmit nem talaltak, egy allergiat se semmit.


Meg olyan nehezkes a virus miatt ki tudja hozy mukodik mikorra kapnek idopontot, munkahelyemen is most egyedul leszek mert kolleganom mutik nem tudom hogy el tudnek e jonni ha arrol van szo...


Elore is koszi a valaszokat!



2021. ápr. 22. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
probáld ki salátákat könnyü kajákat egyél.
2021. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Egész nap csak salátákat egyek?
2021. ápr. 22. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Azóta mi a helyzet ?

2021. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia

Azota volt egy kb egy hetes idoszak amikor jobban voltam.

Gasztron tanacstalan volt az orvos, mert nekem regebb ota vannak hasonlo panaszok evek ota, volt par kb mindenfele kivizsgalasom de soha nem derult ki elvaltozas, kb a tukrozesek nem voltak.

Most megegytunk abban h 2 honapig szedek egy bélflora helyreallitot ibs es tunetekre meg ilyenekre van, tan nagyon nagyon jo... az a baj napi 2 szem minimum es 30 db os 5900 ft... nem olcso, na meg puffaszto etelek kerulese... es azt mondta ha ezek utan se jobb akkor valoszinu megprobaljuk a tukrozest...


Azota most par napja megint visszajottek erosen ezek a tunetek, teltsegerzet, puffadas, hanyinger gynegebb vagyok meg azt erzem h nem tudok kiurulni rendesen... mondjuk msot par napja nem is ettem jol csak mindent ossze vissza ettem... nyilvan nem jo de ennyire kikeszulne a szerevzetem? Masok meg durvabbakat esznek hogy lehet h masnak nincsenek ilyen porblemai?


A gyogyszer neve Gelsectan


Holnaptol rendesen szedem napi 2x reggeli es vacsora elott 1-1 szem

Ja meg szeklettenyesztes kell kernem h nincs e valami a szekletben esetleg.

Meg gondoltam egy vérképre... azt is probalok csinaltatni

2021. máj. 10. 23:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!