Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Refluxnál lehet lepedékes a...

Refluxnál lehet lepedékes a nyelv vagy gombás megbetegedésnél?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél.
2021. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Basszus akkor ezt megszívtam ...... Köszönöm
2021. ápr. 26. 14:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hol tudom kideríteni hogy milyen gombás betegedésem van?
2021. ápr. 26. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Gégészeten nézik a nyelvet.
2021. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elmesélem a kis történetem:

Januárban és februárban rosszalkodott a havim, szenvedtem a hormonzavar miatt. Kaptam norcolut gyógyszert. Hála neki márciusban normális havim lett.

Majd március eleje ,közepe felé elmentem a házi orvoshoz mert hányingerem hasfájásom és váltakozó hasmenésem,székrekedésem volt. Kaptam elinixet napi 2x szedéssel , mellé bolus adstringenst 3x. Az orvos megjegyezte hogy lepedékes a nyelvem. Kérdezgették hogy a vizeléssel nics e gondom. Mondtam nem.


Tovább fentmaradtak a gondok. Vissza mentem.Sajnos nem éhgyomorra végeztek mindent.Hasi uhn csak annyit mondtak tele vagyok gázokkal. Vérvételen sem volt semmi.A lábam is fájt, annyit mondott még hogy magnéziumot szedjek rá.

Megint megjegyezte hogy lepedékes a nyelvem. Annyit mondott hogy a méhem miatt lehet.


Most is itt szenvedek. Hányinger ami nem akar elmúlni már egy hete. Állandóan morog a hasam. Sokszor jött már fel a gyomorsavam, emiatt már ülve alszom . Nagyon sokszor felkelek hajnalban és fáradt is vagyok mert nem tudok vissza aludni.Akármit eszek felpuffadok. A kulcscsont mögött fájdalmat érzek néha, a torkomban slimeot amit mindig fel kell köszörülnöm hogy jobb legyen. Köhögök is és akármit iszok kimegy gyorsan belőlem. Buborékosat pisilek. Aztán a legjob hogy mindenemre kihat a fájdalom. Nőgyógy. gond az is hogy pisiléskor nagy mennyiségű fehér hüvelyi váladék jön ki belölem néha.....


Almát, banánt tudok normálisan csak enni.

Az elmúlt 2 hétben a cukros, zsíros , tejtermékes kajákat kerültem amennyire tudtam. Sajnos az elmúlt hónapokban igen stresszes voltam családi okok miatt is így nem igen figyeltem arra mit eszek. Nagyon sokat tornázom és figyelek a fogmosásra, higiéniára.

Nagyon arra tippelek hogy refluxom van,

Más betegség lehet még?



17l

2021. ápr. 26. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!