Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesehomok... Tényleg ilyen...

Vesehomok... Tényleg ilyen lassan ürül ki? Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
3doboz antibiotikumot kiszedtem januártól mire elkuldott a körzeti orvosom urologushoz, kiderult hogy vesehomokom van. Néha fajdogal enyhén a hasam alja meg a vesém viszont már bő 1 hónapja állandó pisilés ingerem van, hol gyengébb hol nagyon erős és ez már kikészít. Folyamatosan vér is van a vizeletben. Nagyon fáj a húgycsövem sokszor. Teakon, tozegafonya kívül mit tehetnék meg? Nektek ez meddig tartott.? Gondoltam hogy pár hét na de 3-4honapja tart már... Nagyon rossz ez az inger

2021. ápr. 29. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a sort ajanlottak. A komlo is jot tesz, meg az eroteljesebben razudul a homokra, konnyebben kimossa, mint a sima viz.
2021. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igyál rengeteg sört. És ez most komoly.
2021. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megerősítem az első kettőt. Nekem is azt ajánlotta a nefrológus, hogy minden nap igyak meg egy korsó sört. Nekem kövem volt, az istenért nem akart kijönni, 5 nap sörivás után kipössentettem.
2021. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És ez normális hogy állandóan ennyire erős ingerem van?? Csak a húgycső legvégén érzem de ott nagyon. Már arra gondoltam hogy mintha ott lenne kő vagy homok és nem tud kijonni azért fáj így de gondolom akkor nem tudnak pisilni nagyon rossz.

Koszonom a tippeket holnap bevásarolok alkoholmentes sörből 🙏😃remélem nekem is bevalik

2021. ápr. 29. 22:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen normális, én egy nap 20x mentem klotyóra, ebből kb 12 vaklárma volt, csepegett, csípett, fájt, alig vártam, hogy vége legyen. Kipisilés után, mintha elvágták volna, minden tünet megszűnt.
2021. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónap volt a leghosszabb időszak, mire kijött a homok. Aznap fürdőben voltam, lehet, hogy a meleg termálvíz is segített.
2021. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem elso tunetek januártol kezdodtek, szoval ...remélem mihamarabb vége lesz
2021. ápr. 30. 10:56
 8/11 Senior Séf ***** válasza:
Én is a sört tudom ajánlani.
2021. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A sör mellé jó lenne még a tőzegáfonyás aloe vera ital is.

Jobbulást!

2021. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Milyen a vesehomok amikor kijön? Apró fekete pottyok?
2021. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!