Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg lehet ez agydaganat 4...

Tényleg lehet ez agydaganat 4 éves kislányomnál?

Figyelt kérdés
Akinek a gyermekénél diagnosztizáltak rosszindulatú agydaganatot, milyen tünetei voltak? Nagyon félek, olvastam már agytörzs-hídi tumorról, meg a legrosszabb indulatú agydaganatokról. Tünetei a következők: a szemhéjai rángatóznak, panaszkodik, hogy rosszabb a látása, volt, hogy elesett egy székben, mert nem látta. Ezen kívül fáradékonyabb, többet alszik, mint szokott, fáj a feje (főleg reggel), hányingere van, volt, hogy hányt is. Elvittem szemészhez (magán), ott nem találtak semmit, azt mondák, rendben van a szeme, tökéletes a látása. Háziorvos sem tud mit mondani erre. Ugye nincs agydaganata? Jövő héten megyünk neurológushoz, nem tudom, mi lesz. Az MR vizsgálatért úgy kell harcolni, hiába vetettem fel, nem akarják megcsinálni.

#látás #beteg #4 éves #agydaganat #gyermekkori agydaganat
2021. ápr. 30. 23:08
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
És még a tüneteit kiegészíteném annyival, hogy erősebben pislog, mint eddig.
2021. ápr. 30. 23:10
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
itt senki sem orvos, nem fogjuk tudni megmondani. 😞
2021. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem inkább idegrendszeri gond lehet, de ilyet butaság lenne mondani így neten keresztül. Agydaganatra én egész biztos hogy nem gondolnék ezekből a tünetekbol, főleg hogy a látása is rendben van.
2021. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%

Mit tudsz te utolsó az agydaganatokról? Azt hiszed a szemidegeket érheti csak a daganat?


Kérdező: mindenképp ki kell zárni a szervi okokat, ezért feltétlenül indokolt a neurológiai vizsgálat, az orvos pedig majd eldönti, hogy szükséges-e az MRI. Ha negatív eredményei lesznek, akkor továbbvinném, hogy kizárjam a Tourette szindrómát, autizmust.


Jobbulást!

2021. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%

Hát többet tudok róla, mint gondolná, a bátyám abban halt meg. Ráadásul nem kéne paraztatni a kérdezot, és sehol nem írtam olyat 🖤, hogy csak a szemideget érinthet az agydaganat.


A stílusod tenyérbemaszo és bardolatlan. Szégyelld magad.

2021. ápr. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%
4#te telleg egy tapír vagy.
2021. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Részvétem a bátyád miatt! Én nem undok vagyok, hanem rezidens, és úgy gondolom, hogy nem kell laikusoknak diagnosztikai tanácsokat adni gyakorin, mert megtévesztő lehet.
2021. máj. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Maganrendelok MR arlistajat nezd meg, es te tudod, kepes vagy-e ennyit raszanni, ha a neurologus gyanut lat.
2021. máj. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt nem fogjuk tudni megmondani, de drukkolunk, hogy ne az legyen, és semmi komoly ne legyen. Más betegségek is okozhatják ezeket a tüneteket. Nem volt esetleg agyrázkódása? Vagy nem ütötte be a fejét? Ha nem feküdt ki egy agyrázkódást, az is okozhatja. Meg vannak egyes fertőzések, amik szintén okozhatnak hasonló tüneteket, pl. Lyme-kór. De mindenképpen vizsgáltasd ki, harcolj az MR-ért vagy CT-ért. Talán a neurológus elrendeli.
2021. máj. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem ütötte be a fejét, nem történt semmi változás velünk az elmúlt időszakban, egyszerűen csak megjelentek a tünetek. Már olyan rémtörténeteket olvastam, nagyon félek.
2021. máj. 1. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!