Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatan esetén mire...

Agydaganatan esetén mire lehet számítani? Ráadásul kettős agytumor,az agyban...

Figyelt kérdés

Tüdőből indult ki elvileg,apumnak van,majd április 6-án visszük Onkológushoz,és 3 hétre még Deszkre is be kell feküdnie..


Sugárkezelés,vagy kemo esetén mi fog "történni" apummal?

Nagyon félek :(



2021. márc. 27. 08:53
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Először is -tudom nem sokat segítenek az üres szavak-, sok erőt, kitartást kívánok neki és az egész családodnak ebben a helyzetben!!!


Nem szeretnélek teljesen megijeszteni, illetve nem sokat tudok én erről, viszont pár dolgot amit én is tudok, leírom.


Ki fog hullani a haja(ha van)

Meg fog hízni

Ha nő lenne, megállítanák a ciklusát. Szóval gondolom, apukádnál is bekövetkezhet hasonló.

Gyengécske, sápadt lesz, nagy részben fekvésre lesz szüksége.


Gondolom át fogja pörgetni magában az egész életét. Fontos, hogy amennyire ebben a vírusos időben lehet, legyetek ott mellette, legyetek ott neki!!!

Annyiszor öleljétek, ahányszor tudjátok, ezt ma is el lehet kezdeni.

Amíg nem kezdődik a kezelés, menjetek túrázni, cukrászdába stb, csináljatok programokat!!

Játszatok együtt a házban, társasozzatok, süssetek valami finomat.

Gondoskodjatok arról, hogy a kezelés előtti pár hete boldogságban, mérhetetlen szeretetben teljen.

2021. márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen a kedves,és bíztató soraidat! :)
2021. márc. 27. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

A sugártól pont, hogy nem fog hízni, de a közérzete nem fog romlani. A kemó pedig sokat fog rontani. A hányingert ki fogják nála kapcsolni.

Legyetek mellette, fogjátok a kezét, érezze, hogy vele vagytok. Jobbulást neki!

2021. márc. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Viccen kívül írom.

A kemó olyasmi hatásokat produkál, mintha másnapos lennél.(hányás,hasmenés,rosszullétek stb) Ügyeljetek a folyadékbevitelre éshogy ne erőltesse meg magát. Nálam a Cola illetve a hányingercsillapító segített, amit orvos ír majd fel.

A sugár meg teljesen fájdalommentes maximum a fáradtság lehet legalábbis nálam így volt.

Üdv, egy tünetmentestől :)

2021. márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! :)
2021. márc. 27. 09:33
 6/7 anonim válasza:
100%

Első vagyok.

Bocsánat, ha félreinformáltalak, ahogy említettem, nem nagyon sokat tudok erről.

Viszont az utolsó pár sorom tartom, ahogy említette más is, fogjátok a kezét.


Együtt sikerülni fog!

Ismeretlenül is sok ölelést küldök ❤

2021. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük a kedvességed! <3
2021. márc. 27. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!