Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal pitvar mitől nagyobbodhat...

Bal pitvar mitől nagyobbodhat meg?

Figyelt kérdés
A kamrát tudom, hogy hosszan tartó magas vérnyomás, na de a pitvar? Elhízást olvastam, de az teljes mértékben kizárt.

2021. máj. 3. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A bal pitvar megnagyobbodásához gyakran ritmuszavar, illetve a bal pitvar-kamrai billentyű szűkülete vezet.
2021. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. És 20 évesen ez mitől lehet? Ugyanis ennek az elváltozásnak lehetőségét vetették fel.
2021. máj. 3. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg örökölt hajlam? A kardiológus nem javasolt kezelési tervet?
2021. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy öröklött, senkinek nem derült ki a családban, ráadásul korábbi kardiológiai vizsgálataim alkalmával sem említették.

Eleve szedek béta-blokkolót, azt mondta, hogy folytassam.

2021. máj. 3. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás ? Csak a bal pitvar érintett ? EKG vizsgálat után vetette fel vagy volt ECHO is?
2021. máj. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ECHO és EKG

magas vérnyomás látható nyoma nincs, azt mondta, bal kamra és minden más rendben

lehet vírusos fertőzés következménye?

2021. máj. 7. 08:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés , én nem nagyon hallottam arról , hogy pitvardilatatio lenne vírus fertőzés után . Meg akkor azért lenne más tüneted is. Láz , fáradtság, fogyás , fulladás , nehézlégzés van esetleg? Van bármilyen tüneted? Billentyűiddel van gond? Zörej?
2021. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!