Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nyelőcsőfekély mennyire...

A nyelőcsőfekély mennyire gyógyul,mennyi idő alatt múlik el?

Figyelt kérdés

Rendszeres alkoholfogyasztó vagyok,van hogy kifejezetten sokat fogyasztottam,főleg az elmúlt 2 évben,egy jó ideje nyilalt a mellkasom,de nem szív és tüdő eredetű volt,valamint volt jópárszor fekete székletem,az orvos gyomorvédőket írt fel,meg tükrözésem is lesz,most abszolút nem iszok,hányni nem hánytam de van amikor kifejezetten fáj,2 hete mióta előjött abszolút nem iszok,szerintetek nem lesz gond,vagy perforálhat?

26/F



2021. máj. 3. 22:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah azt nem írtam hogy az orvos előrebocsájtotta hogy valszeg ez a bajom,a hasi ultrahangom viszont negatív lett
2021. máj. 3. 22:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Soha többet ne igyál töményen piát! Az alkohol egy szerves oldószer, ami töményen szétmar mindent. Ezért nyírja ki annyival gyorsabban a tömény az embereket, mint a sör meg a bor.

Ha akarsz egy jó cuccot rá, de ez csak az én javaslatom: svédkeserű. De az se töményen!

Ha az orvosok teljesen eltiltottak az alkoholtól és be is tartod, akkor meg töményen nyomj kamillát, szálasból leszűrve, rendesen megáztatva!

2021. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszod,de milyen a túlélési esélyem szerinted?
2021. máj. 3. 23:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze nyilván orvostól is megkérdem,de ha esetleg neked volt ismerősöd vagy ilyesmi...
2021. máj. 3. 23:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert nekem ez "új"
2021. máj. 3. 23:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mi a baj. Ha egy mezei fekély, abba nem fogsz belehalni. Mondom, kamillát iszogassad rá!

Ha folytatod ezt az önpusztítást, a következő a hasnyálmirigyed lehet, aminek már nem ilyen jók a túlélési esélyei.

2021. máj. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!