Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet minden reggel...

Mitől lehet minden reggel hányingerem? Többi lent!

Figyelt kérdés

Már lassan egy hete minden reggel hányingerem van ha felkelek és csak öklendezek kb 20 percig a gyomrom is érzem hogy kavarog és ma már hőemelkedésem is van


16f



2021. máj. 4. 11:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és annyi hogy nekem ez sokszor volt főleg iskola időben amikor 6kor keltem mindig kb 30 perc ezzel ment el hogy öklendezek a vécé fölött próbáltam hogy ha nem eszek reggel akkor is van ha pedig eszek még jobban hánynom kell hideg csapvíz szokta enyhíteni
2021. máj. 4. 11:34
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Reflux?
2021. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Stresszes vagy, szorongsz, félsz valamitől,nem mered ki adni magadból a gondolataidat, érzéseidet. Talán bántanak a suliban?
2021. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Estére próbálj valami vény nélkül kapható, jó fajta gyomorsav közömbösítőt. Ha nem javul, akkor orvos.
2021. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Suliba nemigen bántanak cigány gyerek vagyok amúgy van kapcsolati problémám a csajommal de attól lehet így rosszul lenni??
2021. máj. 4. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha téged ez lelkileg bánt, akkor simán. Én felnőtt nő vagyok már, és,ha a férjemmel összeveszünk igencsak megvisel. Amúgy,is lelkileg gyenge vagyok,szóval ezek a dolgok nagyon ki tudnak hatni.
2021. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem jobb lesz
2021. máj. 4. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!