Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lioton gél vélemények?

Lioton gél vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ideje bajlódok aranyérrel,már nagyon régen is volt, de aztán eltűnt.Most már huzamosabb ideje keserít meg, mert nincs kizáródva meg semmi ilyesmi,csak például reggeli melegvizes zuhany után kitüremkedik a kis "borsó" és kicsit fáj, mármint érzem, hogy ott van, amikor állok/sétálok. Így mindig kicsi hasrafekszem, vagy a hátamra, hogy visszahúzódjon, és általában tudom folytatni a napomat. Ami létezik kenőcs már szerintem kipróbáltam (reparon, sperti, proktis-m,hemorid stb..), és a tüneteket segítik, de ez a csomó nem akar sehogy sem eltűnni. Látszólag eltűnik napközben, de mindig ott van, és arra vár, hogy kibújjon, és baromira idegesít most már. Vettem ilyen "rectanal aid" krémet is, az sem tűntette el. Most a Lioton gélnél tartok, ami hatásosan érzésteleníti és olvastam hogy főként a rögösödött aranyérben is segít, mert lassan visszahúzódík tőle, és segíti a visszerek rendeződését. Van valakinek tapasztalata vele? Tényleg szeretném, ha megint visszahúzódna a csomó, és nem csak tünei megoldás lenne minden. Esetleg praktikák? Tudom a proktológia is egy megoldás, de a neten orvosok sem tartják kötelezőnek, amíg nem záródik ki, vagy vérzik ilyesmi, de ilyen panaszaim egyáltalán nincsenek.

2021. máj. 5. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam mar errol, de tapasztalatom nincs vele.

Viszont kupot kene hasznalnod szerintem, az ezerszer hatasosabb. Nekem nagyon durva aranyerem volt, kupot es kremet is hasznaltam, segitett.

2021. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És melyiket használtad? Kúpot is próbáltam, igaz az is jó volt, de aztán azt is olvastam neten egy orvostól, hogy külső aranyérre teljesen felesleges, mert a kúp fényévekkel feljebb hat a végbélben. Igaz ártani nem árt, de olyan rossz ennyi mindennel tömnöm magam, meg kidobni a pénzt, ha nem segít. Már tényleg hónapok óta ezt játszom.
2021. máj. 5. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a derékfájásomra kaptam Liotont, de jobbnak látom az Apranax gélt vagy tablettát, de ezek hatásáról aranyérre nem hallottam.

A végbélkút jót tehet!

2021. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lioton gél nagyon jót tesz ilyen visszeres láb és ilyen aranyeres kitüremkedésre, anyukám is használta, amikor neki volt ilyen + esetleg gyógynövényes krémekből nagyon jót tesz a tölgyfa kivonatú :)
2021. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!