Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha genitális herpeszem van az...

Ha genitális herpeszem van az orális szex innentől örökké kizárva?

Figyelt kérdés

Orális szex útján átadhatom a partneremnek a fertőzést ha én adom vagy ha én részesülök benne, ha hordozó vagyok? Ettől már örök életemre búcsúzhatok? :( Már csak védekezéssel szabad (óvszer/dental dam) vagy ha épp nincsenek tüneteim mehet a dolog? Előre is köszönöm a válaszokat!

(a felkérő privát üzeneteket válasz nélkül törlöm!)



2021. máj. 7. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerinted felkérnének, vagy miért?

Igen az orál sajnos lehet kizárva és az aktus is gumival

2021. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Írtam már kis kérdést hasonló témában és jöttek üzenetek igen..

És köszönöm a választ!

2021. máj. 7. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Értem. Korábban nem érkezett értelmes válasz? Esetleg neten valami relevánsabb oldalról infó? Akár külföldi oldalról?

Dokinál nem voltál?

2021. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a kérdés nem épp erre korlátozódott, ez csak most merült fel bennem mint ezzel (lehetségesen de remélhetőleg nem) együtt járó probléma. Jövő hét végén megyek orvoshoz, mert az előző vizsgálat során nem kaptam kellő tájékoztatást, nem mintha addig történne olyan helyzet, ami sürgetné a válaszokat, de ettől függetlenül nagyon érdekel más herpesz hordozó nők tapasztalata, hogy ők hogy élnek aktív és teljes szexuális életet. Ki tudja milyen orvost fogok ki legközelebb..
2021. máj. 7. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval, ha te adod akkor bizonyosodj meg, hogy nem volt ajakherpeszed legalább 2 hónapja (ez a maximum lehet 2 hét után is rendben lenne de nem lehet tudni) vagy nincs kiújulóban. Ha viszont kapod akkor nem lehet sajnos tudni, hogy éppen fertőzől vagy sem illetve nem tudod megfertőzni őt genetális részen csak egy erősebb ajakherpesszel. Az óvszer csak csökkenti a kockázatot vagyis úgy is elkaphatja ha óvszer van rajtad. Van egy gyógyszer a genetális herpeszre (sajnos nem tudom a nevét) ami megakadályozza a vírus szaporodását/kiújulását.
2021. jún. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!