Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges e az hogy genitális...

Lehetséges e az hogy genitális herpeszem van úgy hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves férfi vagyok és még nem volt barátnőm, lehetséges más módon elkapni a herpeszt mint a szex ?
2020. márc. 31. 11:36
 1/3 anonim válasza:
őszinte leszek, nem tudom pontosan de fertőzést nyilvános wcben is összeszedhetsz, kutakodj a neten tuti írnak róla
2020. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyent nem kapsz el nyilvános wc-ben.

Melyik bőrgyógyász mondta hogy neked az van?

2020. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha volt herpes labialis (ajak herpesz), esetleg herpes zooster (deréktáji herpesz, azaz övsömör)- akár neked, akár közeli hozzátartozódnak, ismerősödnek, ezek simán át tudnak terjedni az intim zónákba is érintéssel.


Találkoztam olyannal az évek folyamán, aki szájherpesztől kapott genitális fertőződést (tiniknek hiába mondod, hogy sebes, herpeszes szájjal ne csináljon orális szexet), és igen, a herpesz egy vírus, amit igenis el lehet kapni wc deszkáról, ha nincs fertőtlenítve, hiába mondják, hogy nem.

2020. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!