Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit ajánlotok puffadásra?

Mit ajánlotok puffadásra?

Figyelt kérdés
Chron beteg vagyok 4 éve, időszakosan jelentkezik nálam erős puffadás, de csak éjszakára. Borzasztó kellemetlen, fájdalmas, egyszerűen már nem bírom. Dokim csak holnap tud fogadni, de még egy éjszakát nem bírok ki. Tudnátok ajánlani rá valami gyógyszert? Állandó gyógyszert, és progastro 825-öt szedek. Trollok lépjenek tovább, segítségre van szükségem, nem “vicceskedésre”

2021. máj. 10. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A szokásos degasin, espumisan és társai nem segítenek?
2021. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menta, édeskömény, gyömbér, bazsalikom tea jó még puffadásra, de nem. Tudom hogy szabad e chron betegnek.
2021. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es

Sajnos nem☹️

2021. máj. 10. 16:18
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es

Koszonom, de rajtam a gyógynövények már nem segítenek☹️

2021. máj. 10. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, a ProGastrotol nem lehetnek a tüneteid? Nekem más betegségem van de lényegében amíg szedtem nagyon puffadtam, rosszul voltam. Még fél adaggal is.


Elég sok puffasztó kiegészítőanyag van benne,pl.maltodextrin,keményítő...

Amúgy jó cucc lenne de bélbetegek jó része nem tolerálja.

2021. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem bevált, enyhíti egy fokkal a puffadást, de teljesen nem szunteti meg. Voltam azóta dokinál, eredmenyeim jók lettek. Kaptam Normixot 6napig napi 4tablettat kellett szedjek, azóta minimálisra csökkent a puffadásom.😊
2021. jún. 8. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!