Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a vélemény a Janssen...

Mi a vélemény a Janssen vakcináról?

Figyelt kérdés
Apu azt fogja kapni, krónikus beteg vérrög keletkezett 3 éve a tüdejében, embóliát kapott. Ez a vakcina az õ számára biztonságos? Aki ezt kapta milyen tünetei voltak utánna? Tapasztalatok?

2021. máj. 10. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem hiszem, hogy ez az a fórum, ahol erre biztonságos, jó választ fogsz kapni.


A személyes véleményem az, hogy ne ezt a vakcinát válassza, mégpedig azért, mert ennek a legalacsonyabb a hatásfoka, valahol 60-70% közötti csak. Ennél az összes többi Magyarországon elérhető vakcina jobb védelmet nyújt.


Amúgy nyugodtan egyeztessen ne csak a háziorvossal, hanem azzal az orvossal, aki kezelte vagy kontrollra jár a korábbi betegségek miatt.

2021. máj. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. máj. 10. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
A Janssen is okoz rögösödést ritka esetekben de amennyire tudom ez csak nőket érintett. Ennek ellenére ilyen problémákkal nem adatnám be egyik vírusvektoros vakcinát sem. Pfizer, Moderna teljesen biztonságos, most már nincs akkora gáz, ki lehet várni. Minek kockáztatni ha van biztonságos opció? Amúgy én a Janssent kaptam nekem az oltás napján estére hidegrázás, fejfájás, láz, másnap végig lázam volt. De még csak 4 nap telt el szóval bármi lehet még.
2021. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

"milyen tünetei voltak utánna?"

semmi!

2021. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ReGina... ***** válasza:
100%

Én 2 napja kaptam meg a Janssen oltást.


Az első 6-7 órában az oltás után nem éreztem semmit.

Este felé lefekvéskor, már rázott a hideg, gondolom lázas voltam egész este, de szerencsére tudtam aludni gond nélkül.


1. Nap reggel az oltás után, megmértem 38.3° láz, fájt az oltás helye, de kibírható mértékben.

Nap közben többször is mértem a legtöbb az 38.9 volt. De nem volt vészes, nem éreztem magam olyan rosszul, még lázasnak se csak kicsit kiszáradt a szemem.


Tapasztaltam némi enyhe izom görcsöt/fájdalmat, de elhanyagolható mértékben.

Vettem be láz csillapítót, így a nap vége felé, este lefekvés előtt, aztán mértem ismét 38.2° volt.


Ma van a 2. nap egyáltalán nem érzem magam rosszul pont az előbb mértem 37,2° jelenleg a testhőm.

Nem voltam Covidos.



Édesanyám is velem egy napon kapta ugyanezt nála semmi reakció, se láz, se izom fájás, se az oltás helyének érzékelése. Ő sem volt Covidos.



Teljesen pozitív tapasztalataink vannak.

Én-22/L; Anyum-57

2021. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már 1 hónapja megkapta a pfizer mindkettő oltást.végül e mellett döntött
2021. júl. 26. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!