Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Három hete köhögök hurutosan,...

Három hete köhögök hurutosan, de nem akar elmúlni. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Kislányom volt pár hete beteg. Hörghurutja volt. Ő már meggyógyult. Nem merek orvoshoz menni.
2021. máj. 11. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Miért félsz?
2021. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Félek hogy elküld korona tesztre. Nem szeretném ha az agyamig felnyomnák azt a pálcát.

Nem tudom mi a protokoll ha köhög valaki

2021. máj. 11. 11:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb. egy órája volt egy ilyen tesztem, semmi különös csak “csikis” érzés és püsszögnöd kell utánna. Ettől ne félj! Minden jót!
2021. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És így jársz kelsz, így dolgozol?


Már vérből vett antigén teszt is kimutatja, hogy átestél e a covidon, mert elmúlt 10 nap a betegség kezdete óta. Nagy felelőtlenség amúgy amit csinálsz.

2021. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szültél egy gyereket, és egy PCR-mintavételtől vagy betojva?

És ha lesz egy príma hörgőgyulladásod, netán tüdőgyulladásod (a covidtól függetlenül)? Attól nem félsz?

2021. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kisgyerekkel vagyok itthon nem dolgozom
2021. máj. 11. 11:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a férjem februárban volt covidos. Engem nem teszteltek de tipikus tüneteim voltak.
2021. máj. 11. 12:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer vettek mintát az orrombol, én is féltem. Én oklendeztem, de egy műtét előtt muszáj volt. Nem volt kellemes de az egész kb 5 másodpercig tartott. Szóval inkább ez mint hetekig kohogni. Nem?
2021. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. Hörghurutom van
2021. máj. 11. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!