Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valamilyen betegségem?

Nemtudom33 kérdése:

Lehet valamilyen betegségem?

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél hete nagyon szomjas vagyok folyamatosan, de wc-re meg nem kell többet járnom annak ellenére, hogy többet iszok. Nagy dologra is csak két-három naponta kell mennem, ráadásul nem is érzem a kényszert rá. Úgy érzem fel vagyok puffadva, és a szokásosnál többet kell szellentenem.


16/L



2021. máj. 12. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A szomjúság jelezhet cukorbetegséget, szerintem érdemes lenne legalább egy háziorvossal beszélned ezekről ha aggódsz.

Azt is gondold végig, hogy többet mozogsz e, aktívabbak e a mindennapjaid, miket ettél, pl ha fűszeres vagy nagyon sós ételeket akkor ez is okozhatja. Az időjárás is elég fura, front is okoz mindenfélét.

2021. máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. máj. 13. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!