Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ilyen a székletem?

Mitől lehet ilyen a székletem?

Figyelt kérdés

Ez gondolom már nem egészséges széklet.

Előre szólok, az nézze meg a linket , aki fel van készülve az undorító dolgokra is. Előre is elnézést kérek miatta, de csak így tudom bemutatni.


[link]



2021. máj. 16. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem sem egészséges! Nem tudom,hogy mitől van, de menj el vele orvoshoz! Jobbulást! 🙂
2021. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Várj vele pár napot, lehet a kajától ilyen amit ettél. Ha nem múlik el pár nap után akkor menj orvoshoz.
2021. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem másnak is ez volt a baja: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1078120..
2021. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Hallgass #2-re. Sokszor az epeműködés nem megfelelő módjára utal a széklet színe, de gyakran a táplálék is hatással van rá. Sok sajtfogyasztás világos felé tolja el a széklet színét. Ha mellette fokozott gázképződés, erjedésre utaló tünet is van, akkor a bélflóra eltolódását mutatja.
2021. máj. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igazából, egy hete tudom, hogy gluténérzékeny vagyok, azóta viszont tartom a diétát, de a gyomromban érzem, hogy valami nem oké, pár napja a székletem is ilyen laza…


Köszönöm a válaszokat :).

2021. máj. 16. 09:20
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Éppen a gluténérzékenységet akartam okként írni, de látom, hogy sorstársak vagyunk. A diéta betartása mellett rövidesen megszűnik, eltűnik.

Ezelőtt ezt nem tapasztaltad, vagy csak nem nézegetted a székleted? Véletlenül állapította meg az orvos, vagy híg székletürítés miatt mentél hozzá és ekkor tudtad meg, hogy cöliákiás (gluténérzékeny ) vagy?

2021. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát igazából április elején kezdődött… nem aludtam egy napot, majd lefeküdtem, de tök rosszul lettem és hányinger jött rám , majd ilyen gyomorpanaszom lett. Ilyen volt már , régebben de elmúlt 1-2 nap alatt.. ez viszont végig velem volt … mai napig . Nem fájt, nem görcsöl meg semmi, csak érzem hogy nem jó, meg tök hangosan emészt.. és sok helyen olvastam, hogy lehet ételérzékenység, ezért elmentem magán laborba, csináltatni egy ilyen komplex tesztet, és azon jött ki az eredmény… közben nem volt baj igazából a széklettel .
2021. máj. 16. 10:20
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azzal kezdődött, hogy fájt, görcsölt a szeméremcsont fölött. Pont olyan érzésem volt, hogy vizelnem kell. Ennek elvégzése után is fájt. Masszírpzásra kicsit enyhült. Aztán úgy éreztem, hogy székletet mell ürítenem. Ennek elvégzése után is fájt. Ez így ment heteken át. Aztán elkezdődött híg lenni a székletem, párszor uralni sem tudtam...

Aztán utaltak gasztroenterológushoz és megjött az eredmény a cöliákiára.

2021. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy nekem semmi fájdalom nem volt, vagy görcs .
2021. máj. 16. 10:35
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a betegség nem mindenkinél ugyan olyan tünetekkel jár.
2021. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!